Naam: Go Soeda
Land: Japan
Geboortedag: 05.09.84, 39 Jaar
Hoogte: 177 cm
Gewicht: 67 kg
Profispeler vanaf: 2003
met de rechte hand
ATP Ranking: 683
TOP ranking positie: 47 (23.07.12, 888 punten)
Punten: 36
Premies: 2374772 $
Aantal wedstrijden in totaal: 1136
Overwinningen: 662
Successen: 58.27 %
Land: Japan
Geboortedag: 05.09.84, 39 Jaar
Hoogte: 177 cm
Gewicht: 67 kg
Profispeler vanaf: 2003
met de rechte hand
ATP Ranking: 683
TOP ranking positie: 47 (23.07.12, 888 punten)
Punten: 36
Premies: 2374772 $
Aantal wedstrijden in totaal: 1136
Overwinningen: 662
Successen: 58.27 %
jaar | samen. | Hard | Clay | I. hard | Carpet | Grass | Acrylic |
2022 | 5/13 | 4/6 | 0/2 | 1/5 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2021 | 8/21 | 2/8 | 0/4 | 6/7 | 0/0 | 0/2 | 0/0 |
2020 | 6/9 | 3/4 | 1/1 | 2/4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2019 | 45/27 | 25/19 | 4/2 | 6/2 | 1/1 | 9/3 | 0/0 |
2018 | 27/26 | 16/18 | 0/2 | 3/2 | 5/2 | 3/2 | 0/0 |
2017 | 36/27 | 30/21 | 0/0 | 2/1 | 3/2 | 1/3 | 0/0 |
2016 | 43/28 | 35/18 | 0/2 | 6/4 | 1/2 | 1/2 | 0/0 |
2015 | 35/29 | 23/18 | 1/2 | 5/4 | 3/2 | 3/3 | 0/0 |
2014 | 44/28 | 31/20 | 0/1 | 5/3 | 8/1 | 0/3 | 0/0 |
2013 | 37/29 | 25/17 | 0/3 | 6/5 | 0/1 | 6/3 | 0/0 |
2012 | 41/29 | 30/9 | 4/6 | 4/7 | 1/1 | 2/6 | 0/0 |
2011 | 45/28 | 26/14 | 3/2 | 8/5 | 6/3 | 2/4 | 0/0 |
2010 | 54/26 | 37/16 | 0/0 | 3/4 | 5/1 | 7/4 | 2/1 |
2009 | 27/24 | 21/17 | 0/0 | 2/2 | 2/2 | 2/3 | 0/0 |
2008 | 48/23 | 37/19 | 0/1 | 0/0 | 10/0 | 1/3 | 0/0 |
2007 | 45/26 | 39/19 | 0/0 | 2/2 | 2/3 | 2/2 | 0/0 |
2006 | 42/22 | 38/19 | 0/0 | 1/1 | 3/1 | 0/1 | 0/0 |
2005 | 43/21 | 28/14 | 7/3 | 2/1 | 6/3 | 0/0 | 0/0 |
2004 | 25/27 | 24/22 | 0/0 | 0/1 | 1/4 | 0/0 | 0/0 |
2003 | 4/7 | 4/6 | 0/0 | 0/0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 |
2002 | 2/3 | 1/2 | 0/0 | 0/0 | 1/1 | 0/0 | 0/0 |
2001 | 0/1 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
TOTAAL | 662/474 | 479/307 | 20/31 | 64/60 | 58/31 | 39/44 | 2/1 |
succ. % | 58.27 % | 60.94 % | 39.22 % | 51.61 % | 65.17 % | 46.99 % | 66.67 % |
Go Soeda / niet gespeelde / laatste
geen wedstrijd gevonden |
Go Soeda form / jaar 2019
Go Soeda / jaar 2019
08.11.19 | Kwartfinale | Tim Van Rijthoven | Go Soeda | 6-3, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | Kobe Challenger | I. hard | |
07.11.19 | 3e ronde | Go Soeda | Sho Shimabukuro | 0-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |||
06.11.19 | 2e ronde | Go Soeda | Patrik Niklas-Salminen | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |||
01.11.19 | Kwartfinale | Zhizhen Zhang | Go Soeda | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | Shenzhen Challenger | Hard | |
31.10.19 | 3e ronde | Go Soeda | Yan Bai | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |||
29.10.19 | 2e ronde | Go Soeda | Konstantin Kravchuk | 6-74, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |||
16.10.19 | 2e ronde | Christopher Eubanks | Go Soeda | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | Ningboo Challenger | Hard | |
02.10.19 | 2e ronde | Novak Djokovic | Go Soeda | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Tokyo | Hard | |
30.09.19 | 1e ronde | Go Soeda | Jan-Lennard Struff | 4-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |||
19.09.19 | 3e ronde | Marc Polmans | Go Soeda | 1-6, 7-69, 6-3 | wedstrijd detail | Kaohsiung Challenger | Carpet | |
18.09.19 | 2e ronde | Go Soeda | Chun Hsin Tseng | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |||
08.09.19 | Finale | Zhizhen Zhang | Go Soeda | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | Jinan Challenger | Hard | |
07.09.19 | Halve finale | Go Soeda | Enrique Lopez-Perez | 4-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |||
06.09.19 | Kwartfinale | Go Soeda | Prajnesh Gunneswaran | 7-62, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |||
05.09.19 | 3e ronde | Go Soeda | Di Wu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |||
03.09.19 | 2e ronde | Go Soeda | Goncalo Oliveira | 6-3, 1-0, Goncalo Oliveira - scratch | wedstrijd detail | |||
20.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Tommy Robredo | Go Soeda | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | New York | Hard | |
17.08.19 | Halve finale | Ricardas Berankis | Go Soeda | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Vancouver Challenger | Hard | |
16.08.19 | Kwartfinale | Go Soeda | Enzo Couacaud | 7-63, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |||
15.08.19 | 3e ronde | Go Soeda | Thiago Moura Monteiro | 7-62, 4-6, 2-1, Thiago Moura Monteiro - scratch | wedstrijd detail | |||
13.08.19 | 2e ronde | Go Soeda | Ernests Gulbis | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
12.08.19 | 1e ronde | Go Soeda | Yosuke Watanuki | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |||
09.08.19 | Kwartfinale | Steve Johnson | Go Soeda | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | Aptos Challenger | Hard | |
08.08.19 | 3e ronde | Go Soeda | Max Purcell | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |||
06.08.19 | 2e ronde | Go Soeda | Evan Hoyt | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |||
10.07.19 | 2e ronde | Daniel Nguyen | Go Soeda | 6-3, Go Soeda - scratch | wedstrijd detail | Winnipeg Challenger | Hard | |
26.06.19 | 2e ronde van de kwal. | Yosuke Watanuki | Go Soeda | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | London | Grass | |
24.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Go Soeda | Filippo Baldi | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |||
22.06.19 | Halve finale | Dominik Koepfer | Go Soeda | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Ilkley Challenger | Grass | |
21.06.19 | Kwartfinale | Go Soeda | Marcel Granollers | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |||
20.06.19 | 3e ronde | Go Soeda | Marius Copil | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |||
19.06.19 | 2e ronde | Go Soeda | Salvatore Caruso | 0-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |||
18.06.19 | 1e ronde | Go Soeda | Viktor Galovic | 7-64, 7-68 | wedstrijd detail | |||
16.06.19 | Halve finale | Daniel Evans | Go Soeda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Nottingham Challenger | Grass | |
15.06.19 | Kwartfinale | Go Soeda | Lukas Rosol | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
14.06.19 | 3e ronde | Go Soeda | James Duckworth | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |||
13.06.19 | 2e ronde | Go Soeda | Oscar Otte | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |||
11.06.19 | 1e ronde | Go Soeda | Cem Ilkel | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |||
24.05.19 | Kwalif. | Simone Bolelli | Go Soeda | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | Paris | Clay | |
22.05.19 | 2e ronde van de kwal. | Go Soeda | Thiemo de Bakker | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |||
21.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Go Soeda | Facundo Bagnis | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |||
10.05.19 | Kwartfinale | Akira Santillan | Go Soeda | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Busan Challenger | Hard | |
09.05.19 | 3e ronde | Go Soeda | Kaichi Uchida | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |||
07.05.19 | 2e ronde | Go Soeda | Di Wu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |||
29.04.19 | 1e ronde | Tsung-Hua Yang | Go Soeda | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Seoul Challenger | Hard | |
26.04.19 | Kwartfinale | Jordan Thompson | Go Soeda | 6-74, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Nanchang Challenger | Clay | |
25.04.19 | 3e ronde | Go Soeda | James Duckworth | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |||
24.04.19 | 2e ronde | Go Soeda | N.Sriram Balaji | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
13.04.19 | Halve finale | Sergiy Stakhovsky | Go Soeda | 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | Taipei City | I. hard | |
12.04.19 | Kwartfinale | Go Soeda | Jason Jung | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |||
11.04.19 | 3e ronde | Go Soeda | Andrew Harris | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |||
09.04.19 | 2e ronde | Go Soeda | Evgeny Donskoy | 4-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |||
08.04.19 | 1e ronde | Go Soeda | Yasutaka Uchiyama | 6-78, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |||
20.03.19 | 2e ronde | Max Purcell | Go Soeda | 4-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | Zhangjiagang Challenger | Hard | |
12.03.19 | 2e ronde | Blaz Rola | Go Soeda | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Shenzhen Challenger | Hard | |
11.03.19 | 1e ronde | Go Soeda | Raul Brancaccio | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |||
28.02.19 | 3e ronde | Gianluca Mager | Go Soeda | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | Yokohama Challenger | Hard | |
26.02.19 | 2e ronde | Go Soeda | Cheong-Eui Kim | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |||
22.02.19 | Kwartfinale | Prajnesh Gunneswaran | Go Soeda | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Bangkok Challenger | Hard | |
21.02.19 | 3e ronde | Go Soeda | Thiemo de Bakker | 6-74, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |||
20.02.19 | 2e ronde | Go Soeda | Oriol Roca Batalla | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |||
15.02.19 | Kwartfinale | Henri Laaksonen | Go Soeda | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | Bangkok Challenger | Hard | |
14.02.19 | 3e ronde | Go Soeda | Viktor Troicki | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |||
12.02.19 | 2e ronde | Go Soeda | Pol Wattanakul | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |||
31.01.19 | 3e ronde | Luke Saville | Go Soeda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Launceston Challenger | Hard | |
30.01.19 | 2e ronde | Go Soeda | David Perez Sanz | 6-0, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |||
24.01.19 | 3e ronde | Kamil Majchrzak | Go Soeda | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | Burnie Challenger | Hard | |
23.01.19 | 2e ronde | Go Soeda | Christopher O'Connell | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |||
10.01.19 | 2e ronde van de kwal. | Stefano Travaglia | Go Soeda | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard | |
09.01.19 | 1e ronde van de kwal. | Go Soeda | Sebastian Korda | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |||
02.01.19 | 2e ronde | Dominik Koepfer | Go Soeda | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | Playford Challenger | Hard | |
31.12.18 | 1e ronde | Go Soeda | Federico Gaio | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail |