Naam: Ido Zonder
Land: Izrael
Geboortedag: 08.03.99, 25 Jaar
Aantal wedstrijden in totaal: 66
Overwinningen: 14
Successen: 21.21 %
Land: Izrael
Geboortedag: 08.03.99, 25 Jaar
Aantal wedstrijden in totaal: 66
Overwinningen: 14
Successen: 21.21 %
jaar | samen. | Hard | Clay | I. hard | Carpet | Grass | Acrylic |
2022 | 1/2 | 1/1 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2021 | 2/9 | 2/5 | 0/4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2019 | 2/10 | 2/9 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2018 | 5/11 | 5/9 | 0/2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2017 | 2/13 | 2/13 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2016 | 2/7 | 2/7 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
TOTAAL | 14/52 | 14/44 | 0/8 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
succ. % | 21.21 % | 24.14 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % |
Ido Zonder / niet gespeelde / laatste
geen wedstrijd gevonden |
Ido Zonder form
Ido Zonder / laatste 50 wedstrijden
06.11.22 | 1e ronde van de kwal. | Svyatoslav Gulin | Ido Zonder | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Benicarlo | Clay | |
01.11.22 | Kwalif. | Mark Bogdanov | Ido Zonder | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Jerusalem | Hard | |
31.10.22 | 2e ronde van de kwal. | Ido Zonder | Yoav Levy | 6-4, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |||
09.11.21 | 1e ronde | Roee Benya | Ido Zonder | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Afula | Hard | |
08.11.21 | Kwalif. | Amit Cohen | Ido Zonder | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
07.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Ido Zonder | Oryan Zohar | 7-68, 6-2 | wedstrijd detail | |||
01.11.21 | Kwalif. | Ofek Amoyal | Ido Zonder | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | M25 Meitar | Hard | |
31.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Ido Zonder | Tom Abelevich | 3-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |||
16.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Andrei Firaru | Ido Zonder | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M25+H Bacau | Clay | |
31.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Luka Puljic | Ido Zonder | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Sarajevo | Clay | |
23.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Stefan Adrian Andreescu | Ido Zonder | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Bucharest | Clay | |
16.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Dan Radu Munteanu | Ido Zonder | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Brcko | Clay | |
09.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Dor Wertheimer | Ido Zonder | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Jerusalem | Hard | |
02.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Christophe Clement | Ido Zonder | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Ramat | Hard | |
09.12.19 | 2e ronde van de kwal. | Sizya Ernest Kivanda | Ido Zonder | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard | |
08.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Ido Zonder | George Agious | 6-1, 7-60 | wedstrijd detail | |||
24.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Leopold Zima | Ido Zonder | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard | |
17.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Stephanos Schinas | Ido Zonder | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard | |
07.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Benedikt Emesz | Ido Zonder | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Burgas | Clay | |
02.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Preston Brown | Ido Zonder | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Sajur | Hard | |
26.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Emmanuel Luria | Ido Zonder | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | M15 Kiryat | Hard | |
19.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Jesse Ross | Ido Zonder | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Kiryat | Hard | |
30.07.19 | Kwalif. | Michel-Alexandre Fortin | Ido Zonder | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Cancun | Hard | |
29.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Ido Zonder | Nicholas Shamma | 5-5, Nicholas Shamma - scratch | wedstrijd detail | |||
22.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Nicholas Shamma | Ido Zonder | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Cancun | Hard | |
15.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Nicholas Shamma | Ido Zonder | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Cancun | Hard | |
10.11.18 | 1e ronde van de kwal. | Maurus Malgiaritta | Ido Zonder | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Greece F8 | Hard | |
07.10.18 | 2e ronde van de kwal. | Gilad Tamar | Ido Zonder | 6-3, 2-2, Ido Zonder - scratch | wedstrijd detail | Israel F13 | Hard | |
06.10.18 | 1e ronde van de kwal. | Ido Zonder | Adi Dagan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |||
04.08.18 | 1e ronde van de kwal. | Jason Sormunen | Ido Zonder | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Finland F2 | Clay | |
28.07.18 | 1e ronde van de kwal. | Bart Stevens | Ido Zonder | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Finland F1 | Clay | |
25.06.18 | Kwalif. | Nir Vodavoz | Ido Zonder | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Israel F11 | Hard | |
24.06.18 | 2e ronde van de kwal. | Ido Zonder | Eduardo Cohen | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |||
18.06.18 | 1e ronde | Dan Added | Ido Zonder | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Israel F10 | Hard | |
07.05.18 | Kwalif. | Nir Vodavoz | Ido Zonder | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Israel F6 | Hard | |
06.05.18 | 2e ronde van de kwal. | Ido Zonder | Adam Levi | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |||
06.05.18 | 1e ronde van de kwal. | Ido Zonder | Ziga Papez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |||
28.04.18 | 2e ronde van de kwal. | Ron Mansdorf | Ido Zonder | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | Israel F5 | Hard | |
25.04.18 | 1e ronde | Marat Deviatiarov | Ido Zonder | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | Israel F4 | Hard | |
19.03.18 | 2e ronde van de kwal. | Orel Ovil | Ido Zonder | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Israel F3 | Hard | |
18.03.18 | 1e ronde van de kwal. | Ido Zonder | Afik Lahav | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |||
06.03.18 | 1e ronde | Boy Westerhof | Ido Zonder | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Israel F1 | Hard | |
11.12.17 | 2e ronde van de kwal. | Uri Vodavoz | Ido Zonder | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Israel F18 | Hard | |
04.12.17 | 1e ronde van de kwal. | Ido Zonder | Ofek Shaaf | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Israel F17 | Hard | |
04.12.17 | 2e ronde van de kwal. | Yankel Zemel | Ido Zonder | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |||
24.10.17 | 1e ronde | Christopher Heyman | Ido Zonder | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Israel F14 | Hard | |
16.10.17 | 1e ronde van de kwal. | Ron Mansdorf | Ido Zonder | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | Israel F13 | Hard | |
26.06.17 | 1e ronde van de kwal. | Ram Kapach | Ido Zonder | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Israel F12 | Hard | |
13.06.17 | 1e ronde | Luca Gelhardt | Ido Zonder | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Israel F10 | Hard | |
05.06.17 | 2e ronde van de kwal. | Roee Benya | Ido Zonder | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | Israel F9 | Hard |