Naam: Orlando Luz
Land: Brazil
Geboortedag: 08.02.98, 26 Jaar
ATP Ranking: 333
TOP ranking positie: 272 (16.08.21, 222 punten)
Punten: 156
Premies: 264470 $
Aantal wedstrijden in totaal: 542
Overwinningen: 332
Successen: 61.25 %
Land: Brazil
Geboortedag: 08.02.98, 26 Jaar
ATP Ranking: 333
TOP ranking positie: 272 (16.08.21, 222 punten)
Punten: 156
Premies: 264470 $
Aantal wedstrijden in totaal: 542
Overwinningen: 332
Successen: 61.25 %
jaar | samen. | Hard | Clay | I. hard | Carpet | Grass | Acrylic |
2024 | 13/10 | 0/0 | 13/10 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2023 | 35/22 | 0/1 | 35/21 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2022 | 24/18 | 0/0 | 24/18 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2021 | 40/28 | 0/2 | 40/26 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2020 | 8/11 | 0/1 | 8/9 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2019 | 56/28 | 7/8 | 49/19 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2018 | 43/21 | 1/3 | 42/18 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2017 | 18/17 | 2/1 | 16/16 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2016 | 28/18 | 1/3 | 27/15 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2015 | 36/19 | 1/2 | 35/17 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2014 | 14/9 | 1/1 | 13/7 | 0/0 | 0/0 | 0/1 | 0/0 |
2013 | 17/9 | 6/3 | 11/6 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
TOTAAL | 332/210 | 19/25 | 313/182 | 0/2 | 0/0 | 0/1 | 0/0 |
succ. % | 61.25 % | 43.18 % | 63.23 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % |
Orlando Luz / niet gespeelde / laatste
geen wedstrijd gevonden |
Orlando Luz form
Orlando Luz / laatste 50 wedstrijden
22.04.24 | Kwalif. | Norbert Gombos | Orlando Luz | 4-6, 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | Ostrava Challenger | Clay | |
21.04.24 | 1e ronde van de kwal. | Orlando Luz | Petr Brunclik | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |||
14.04.24 | 1e ronde van de kwal. | Valentin Royer | Orlando Luz | 7-65, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Oeiras 3 | Clay | |
05.04.24 | Kwartfinale | Camilo Ugo Carabelli | Orlando Luz | 1-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Florianopolis Challenger | Clay | |
03.04.24 | 2e ronde | Orlando Luz | Thiago Moura Monteiro | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |||
02.04.24 | 1e ronde | Orlando Luz | Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |||
29.03.24 | Kwartfinale | Adolfo Daniel Vallejo | Orlando Luz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Sao Leopoldo | Clay | |
28.03.24 | 2e ronde | Orlando Luz | Pedro Sakamoto | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |||
26.03.24 | 1e ronde | Orlando Luz | Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |||
22.03.24 | Kwartfinale | Joao Fonseca | Orlando Luz | 3-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | Asuncion Challenger | Clay | |
20.03.24 | 2e ronde | Orlando Luz | Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |||
19.03.24 | 1e ronde | Orlando Luz | Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |||
13.03.24 | 2e ronde | Juan Pablo Varillas | Orlando Luz | 6-3, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | Santiago Challenger | Clay | |
12.03.24 | 1e ronde | Orlando Luz | Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | wedstrijd detail | |||
11.03.24 | Kwalif. | Orlando Luz | Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |||
10.03.24 | 1e ronde van de kwal. | Orlando Luz | Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
30.01.24 | 1e ronde | Felix Gill | Orlando Luz | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | Piracicaba Challenger | Clay | |
22.01.24 | Kwalif. | Nikolas Sanchez-Izquierdo | Orlando Luz | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Punta Del | Clay | |
21.01.24 | 1e ronde van de kwal. | Orlando Luz | Alexander Weis | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |||
16.01.24 | 1e ronde | Nikolas Sanchez-Izquierdo | Orlando Luz | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | Tigre Challenger | Clay | |
15.01.24 | Kwalif. | Orlando Luz | Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |||
14.01.24 | 1e ronde van de kwal. | Orlando Luz | Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |||
09.01.24 | 1e ronde | Dmitry Popko | Orlando Luz | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Buenos Aires | Clay | |
21.11.23 | 1e ronde | Cristian Garin | Orlando Luz | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | Brasilia Challenger | Hard | |
14.11.23 | 1e ronde | Renzo Olivo | Orlando Luz | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | Montevideo Challenger | Clay | |
13.11.23 | Kwalif. | Orlando Luz | Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
12.11.23 | 1e ronde van de kwal. | Orlando Luz | Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |||
06.11.23 | Kwalif. | Valentin Vacherot | Orlando Luz | 6-2, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | Lima 2 | Clay | |
05.11.23 | 1e ronde van de kwal. | Orlando Luz | Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | wedstrijd detail | |||
28.10.23 | Kwartfinale | Luciano Darderi | Orlando Luz | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | Curitiba Challenger | Clay | |
26.10.23 | 2e ronde | Orlando Luz | Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |||
24.10.23 | 1e ronde | Orlando Luz | Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |||
16.10.23 | Kwalif. | Blaise Bicknell | Orlando Luz | 6-71, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | Santa Fe | Clay | |
15.10.23 | 1e ronde van de kwal. | Orlando Luz | Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |||
06.10.23 | Kwartfinale | Andrea Pellegrino | Orlando Luz | 6-3, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | Campinas Challenger | Clay | |
05.10.23 | 2e ronde | Orlando Luz | Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |||
03.10.23 | 1e ronde | Orlando Luz | Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
02.10.23 | Kwalif. | Orlando Luz | Marcelo Zormann | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |||
01.10.23 | 1e ronde van de kwal. | Orlando Luz | Gabriel Roveri Sidney | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |||
26.09.23 | 1e ronde | Nick Hardt | Orlando Luz | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | Bogota Challenger | Clay | |
18.09.23 | Kwalif. | Facundo Mena | Orlando Luz | Orlando Luz - niet aangetreden | wedstrijd detail | Antofagasta Challenger | Clay | |
17.09.23 | 1e ronde van de kwal. | Orlando Luz | Cristobal Castro | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |||
14.09.23 | 2e ronde | Juan Manuel Cerundolo | Orlando Luz | 7-62, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | Santa Cruz | Clay | |
12.09.23 | 1e ronde | Orlando Luz | Bruno Kuzuhara | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |||
11.09.23 | Kwalif. | Orlando Luz | Victor Lilov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |||
15.08.23 | 1e ronde | Giovanni Fonio | Orlando Luz | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | Todi Challenger | Clay | |
14.08.23 | Kwalif. | Orlando Luz | Miguel Damas | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |||
13.08.23 | 1e ronde van de kwal. | Orlando Luz | Massimo Giunta | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |||
09.08.23 | 1e ronde | Manuel Guinard | Orlando Luz | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | Meerbusch Challenger | Clay | |
08.08.23 | Kwalif. | Orlando Luz | Ji Sung Nam | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |