Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn - profiel / statistieken

Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn - profiel / statistieken

Sander Arends
Naam: Sander Arends
Land: Holland
Geboortedag: 09.08.91, 28 Jaar
Tristan-Samuel Weissborn
Naam: Tristan-Samuel Weissborn
Land: Austria
Geboortedag: 24.10.91, 28 Jaar
jaarsamen.HardClayI. hardCarpetGrassAcrylic
201928/104/26/118/70/00/00/0
20184/30/00/24/10/00/00/0
201614/60/014/40/00/00/20/0
succ. %70.77 %66.67 %74.07 %73.33 %0 %0 %0 %
INFO: overwinningen / nederlagen (klikt u op het geselecteerde jaar, resp. op de speelgrond om wedstrijden af te beelden)

Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn / niet gespeelde / laatste

geen wedstrijd gevonden

Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn / laatste 50 wedstrijden

11.05.19Halve finaleCheng-Peng Hsieh/Christopher RungkatSander Arends/Tristan-Samuel Weissborn7-67, 6-2 nederlaagwedstrijd detailRepublic of Korea Busan Challenger Hard
10.05.19KwartfinaleSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornDavid Pel/Hans Podlipnik-Castillo7-5, 7-62 overwinningwedstrijd detail
09.05.191e rondeSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornEvan King/Nathan Pasha6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
03.05.19Halve finaleMax Purcell/Luke SavilleSander Arends/Tristan-Samuel Weissborn7-65, 6-3 nederlaagwedstrijd detailRepublic of Korea Seoul Challenger Hard
02.05.19KwartfinaleSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornAndre Goransson/Hunter Reese3-6, 6-3, 13-11 overwinningwedstrijd detail
01.05.191e rondeSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornRuben Gonzales/Sanchai Ratiwatana6-1, 7-5 overwinningwedstrijd detail
27.04.19FinaleSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornAlex Bolt/Akira Santillan6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detailChina Nanchang Challenger Clay
26.04.19Halve finaleSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornDavid Pel/Hans Podlipnik-Castillo6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
25.04.19KwartfinaleSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornMaverick Banes/Jacob Grills6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
24.04.191e rondeSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornRamkumar Ramanathan/Vishnu Vardhan6-4, 7-5 overwinningwedstrijd detail
20.04.19Halve finaleDavid Pel/Hans Podlipnik-CastilloSander Arends/Tristan-Samuel Weissborn6-2, 6-3 nederlaagwedstrijd detailChina Anning Challenger Clay
19.04.19KwartfinaleSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornKamil Majchrzak/Toshihide Matsui6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
17.04.191e rondeSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornRamkumar Ramanathan/Vishnu Vardhan7-64, 7-67 overwinningwedstrijd detail
14.04.19FinaleN.Sriram Balaji/Jonathan ErlichSander Arends/Tristan-Samuel Weissborn6-3, 6-2 nederlaagwedstrijd detailTaipei (CHN) Taipei City I. hard
12.04.19Halve finaleSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornGoncalo Oliveira/Yasutaka Uchiyama2-6, 6-3, 11-9 overwinningwedstrijd detail
11.04.19KwartfinaleSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornMaxime Janvier/Stephane Robert7-64, 4-6, 10-8 overwinningwedstrijd detail
09.04.191e rondeSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornDennis Novak/Sergiy Stakhovsky3-6, 6-4, 10-4 overwinningwedstrijd detail
29.03.19Halve finaleJonathan Eysseric/Antonio SancicSander Arends/Tristan-Samuel Weissborn6-3, 7-5 nederlaagwedstrijd detailFrance St. Brieuc I. hard
28.03.19KwartfinaleSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornDan Added/Albano Olivetti6-4, 7-65 overwinningwedstrijd detail
26.03.191e rondeSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornQuentin Halys/Gregoire Jacq7-63, 7-62 overwinningwedstrijd detail
22.03.19Halve finaleJonathan Erlich/Fabrice MartinSander Arends/Tristan-Samuel Weissborn2-6, 6-3, 12-10 nederlaagwedstrijd detailFrance Lille Challenger I. hard
21.03.19KwartfinaleSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornGuillermo Garcia-Lopez/David Vega Hernandez3-6, 6-4, 10-6 overwinningwedstrijd detail
19.03.191e rondeSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornAndre Begemann/Dustin Brown7-5, 6-0 overwinningwedstrijd detail
03.03.19FinaleScott Clayton/Adil ShamasdinSander Arends/Tristan-Samuel Weissborn7-64, 5-7, 10-8 nederlaagwedstrijd detailFrance Pau Challenger I. hard
02.03.19Halve finaleSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornAndreas Siljestrom/Szymon Walkow6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
28.02.19KwartfinaleSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornGerard Granollers/Lucas Miedler2-6, 6-3, 10-5 overwinningwedstrijd detail
27.02.191e rondeSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornAlexandre Muller/Nino Serdarusic6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
23.02.19Halve finaleJeremy Chardy/Fabrice MartinSander Arends/Tristan-Samuel Weissborn6-3, 7-5 nederlaagwedstrijd detailFrance Marseille I. hard
21.02.19KwartfinaleSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornJonathan Eysseric/Gilles Simon3-6, 6-3, 11-9 overwinningwedstrijd detail
19.02.191e rondeSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornPetros Tsitsipas/Stefanos Tsitsipas6-1, 7-5 overwinningwedstrijd detail
01.02.19Halve finaleFabrice Martin/Hugo NysSander Arends/Tristan-Samuel Weissborn6-3, 6-4 nederlaagwedstrijd detailFrance Quimper Challenger I. hard
31.01.19KwartfinaleSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornElliot Benchetrit/Geoffrey Blancaneaux6-2, 3-6, 10-2 overwinningwedstrijd detail
30.01.191e rondeSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornJavier Barranco Cosano/Raul Brancaccio6-2, 4-6, 10-5 overwinningwedstrijd detail
27.01.19FinaleSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornDavid Pel/Antonio Sancic6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detailFrance Rennes Challenger I. hard
25.01.19Halve finaleSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornJurgen Melzer/Filip Polasek3-6, 6-3, 10-6 overwinningwedstrijd detail
24.01.19KwartfinaleSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornRameez Junaid/Adil Shamasdin6-4, 7-63 overwinningwedstrijd detail
22.01.191e rondeSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornAntoine Cornut-Chauvinc/Benoit Paire7-5, 7-62 overwinningwedstrijd detail
16.01.191e rondeJurgen Melzer/Filip PolasekSander Arends/Tristan-Samuel Weissborn6-3, 6-4 nederlaagwedstrijd detailGermany Koblenz Challenger I. hard
06.08.181e rondeMatthias Bachinger/Tim PuetzSander Arends/Tristan-Samuel Weissborn6-4, 6-2 nederlaagwedstrijd detailGermany Pullach Challenger Clay
18.07.181e rondeDominic Inglot/Franko SkugorSander Arends/Tristan-Samuel Weissborn7-67, 6-4 nederlaagwedstrijd detailCroatia Umag Clay
31.03.18FinaleSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornLuke Bambridge/Joe Salisbury4-6, 6-1, 10-7 overwinningwedstrijd detailFrance St. Brieuc I. hard
30.03.18Halve finaleSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornSanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
28.03.18KwartfinaleSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornScott Clayton/David Pel6-0, 6-4 overwinningwedstrijd detail
26.03.181e rondeSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornZdenek Kolar/Luca Margaroli6-0, 6-3 overwinningwedstrijd detail
21.03.181e rondeJeevan Nedunchezhiyan/Purav RajaSander Arends/Tristan-Samuel Weissborn4-6, 6-1, 11-9 nederlaagwedstrijd detailFrance Lille Challenger I. hard
23.07.16Halve finaleJulio Peralta/Horacio ZeballosSander Arends/Tristan-Samuel Weissborn6-1, 3-6, 11-9 nederlaagwedstrijd detailSwitzerland Gstaad Clay
21.07.16KwartfinaleSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornDustin Brown/Marco Chiudinelli6-3, 2-6, 10-4 overwinningwedstrijd detail
20.07.161e rondeSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornKonstantin Kravchuk/Denys Molchanov7-65, 2-6, 10-8 overwinningwedstrijd detail
06.07.16KwartfinaleJames Cerretani/Philipp OswaldSander Arends/Tristan-Samuel Weissborn6-4, 6-1 nederlaagwedstrijd detailGermany Braunschweig Challenger Clay
04.07.161e rondeSander Arends/Tristan-Samuel WeissbornMiguel-Angel Reyes-Varela/Alexander Satschko6-2, 7-64 overwinningwedstrijd detail
<