Naam: Vit Kopriva
Land: Czech Republic
Geboortedag: 15.06.97, 26 Jaar
ATP Ranking: 116
TOP ranking positie: 111 (25.09.23, 534 punten)
Punten: 531
Premies: 504327 $
Aantal wedstrijden in totaal: 580
Overwinningen: 345
Successen: 59.48 %
Land: Czech Republic
Geboortedag: 15.06.97, 26 Jaar
ATP Ranking: 116
TOP ranking positie: 111 (25.09.23, 534 punten)
Punten: 531
Premies: 504327 $
Aantal wedstrijden in totaal: 580
Overwinningen: 345
Successen: 59.48 %
jaar | samen. | Hard | Clay | I. hard | Carpet | Grass | Acrylic |
2024 | 11/8 | 9/7 | 0/0 | 2/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2023 | 35/27 | 1/4 | 34/21 | 0/1 | 0/0 | 0/1 | 0/0 |
2022 | 39/29 | 7/5 | 30/19 | 1/4 | 0/0 | 1/1 | 0/0 |
2021 | 36/26 | 1/3 | 32/21 | 3/2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2020 | 24/15 | 0/0 | 17/11 | 7/4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2019 | 52/30 | 5/3 | 45/22 | 0/3 | 2/2 | 0/0 | 0/0 |
2018 | 38/29 | 8/5 | 30/23 | 0/0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 |
2017 | 33/28 | 13/9 | 17/16 | 2/2 | 1/1 | 0/0 | 0/0 |
2016 | 55/30 | 17/9 | 34/18 | 0/1 | 4/2 | 0/0 | 0/0 |
2015 | 22/13 | 12/5 | 8/6 | 0/0 | 2/2 | 0/0 | 0/0 |
TOTAAL | 345/235 | 73/50 | 247/157 | 15/18 | 9/8 | 1/2 | 0/0 |
succ. % | 59.48 % | 59.35 % | 61.14 % | 45.45 % | 52.94 % | 33.33 % | 0 % |
Vit Kopriva / niet gespeelde / laatste
geen wedstrijd gevonden |
Vit Kopriva form / jaar 2019 / speelgrond: Clay
Vit Kopriva / jaar 2019 / speelgrond: Clay
21.11.19 | 3e ronde | Andrej Martin | Vit Kopriva | 7-5, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | Maia Challenger | Clay | |
20.11.19 | 2e ronde | Vit Kopriva | Mohamed Safwat | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
18.11.19 | 1e ronde | Vit Kopriva | Luis Faria | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |||
29.09.19 | Finale | Michael Vrbensky | Vit Kopriva | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | M25+H Ricany | Clay | |
28.09.19 | Halve finale | Vit Kopriva | Niels Lootsma | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |||
27.09.19 | Kwartfinale | Vit Kopriva | Peter Nagy | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |||
26.09.19 | 2e ronde | Vit Kopriva | Robin Stanek | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |||
25.09.19 | 1e ronde | Vit Kopriva | Jan Pleva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |||
20.09.19 | Kwartfinale | Christopher O'Connell | Vit Kopriva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Sibiu Challenger | Clay | |
19.09.19 | 3e ronde | Vit Kopriva | Federico Coria | 5-7, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |||
17.09.19 | 2e ronde | Vit Kopriva | Facundo Arguello | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |||
16.09.19 | 1e ronde | Vit Kopriva | Peter Torebko | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |||
10.09.19 | 1e ronde | Jeremy Jahn | Vit Kopriva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Szczecin Challenger | Clay | |
01.09.19 | Finale | Roberto Cid Subervi | Vit Kopriva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Gyor | Clay | |
31.08.19 | Halve finale | Vit Kopriva | Lenny Hampel | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |||
30.08.19 | Kwartfinale | Vit Kopriva | Duje Ajdukovic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |||
29.08.19 | 2e ronde | Vit Kopriva | Gergely Madarasz | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |||
28.08.19 | 1e ronde | Vit Kopriva | Goran Radanovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |||
22.08.19 | 2e ronde | Nicolas Alvarez | Vit Kopriva | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | M25 Poznan | Clay | |
21.08.19 | 1e ronde | Vit Kopriva | Juliusz Bienkiewicz | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |||
10.08.19 | Halve finale | Jonas Forejtek | Vit Kopriva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Vogau | Clay | |
09.08.19 | Kwartfinale | Vit Kopriva | Laurent Lokoli | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
08.08.19 | 2e ronde | Vit Kopriva | Deni Zmak | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |||
07.08.19 | 1e ronde | Vit Kopriva | Luka Mrsic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |||
29.07.19 | 1e ronde | Vaclav Safranek | Vit Kopriva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Liberec Challenger | Clay | |
23.07.19 | 1e ronde | Peter Heller | Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Prague Challenger | Clay | |
22.07.19 | Kwalif. | Vit Kopriva | Tomas Machac | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |||
19.07.19 | Kwartfinale | Marko Miladinovic | Vit Kopriva | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Piestany | Clay | |
18.07.19 | 2e ronde | Vit Kopriva | Vitaliy Sachko | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |||
16.07.19 | 1e ronde | Vit Kopriva | Ondrej Krstev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
13.07.19 | Halve finale | Alexander Erler | Vit Kopriva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Telfs | Clay | |
13.07.19 | Kwartfinale | Vit Kopriva | David Pichler | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
11.07.19 | 2e ronde | Vit Kopriva | Vitaliy Sachko | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
09.07.19 | 1e ronde | Vit Kopriva | Sebastian Prechtel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |||
28.06.19 | Kwartfinale | Manuel Guinard | Vit Kopriva | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Pardubice | Clay | |
27.06.19 | 2e ronde | Vit Kopriva | Jaroslav Pospisil | Jaroslav Pospisil - niet aangetreden | wedstrijd detail | |||
25.06.19 | 1e ronde | Vit Kopriva | Christopher O'Connell | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |||
17.06.19 | 1e ronde | Lukas Klein | Vit Kopriva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Bratislava Challenger | Clay | |
05.06.19 | 3e ronde | Peter Torebko | Vit Kopriva | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Prostejov Challenger | Clay | |
03.06.19 | 2e ronde | Vit Kopriva | Steve Darcis | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |||
02.06.19 | 1e ronde | Vit Kopriva | Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
31.05.19 | Kwartfinale | Evgenii Tiurnev | Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Gyula | Clay | |
30.05.19 | 2e ronde | Vit Kopriva | Pavel Nejedly | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |||
29.05.19 | 1e ronde | Vit Kopriva | David Szintai | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |||
23.05.19 | 1e ronde | Peter Torebko | Vit Kopriva | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | M25+H Jablonec | Clay | |
19.05.19 | Finale | Vit Kopriva | Patrik Rikl | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Prague | Clay | |
18.05.19 | Halve finale | Vit Kopriva | Pavel Nejedly | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |||
17.05.19 | Kwartfinale | Vit Kopriva | Marek Gengel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |||
16.05.19 | 2e ronde | Vit Kopriva | Tomas Machac | Tomas Machac - niet aangetreden | wedstrijd detail | |||
14.05.19 | 1e ronde | Vit Kopriva | Ondrej Styler | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |||
07.05.19 | 2e ronde | Dominik Koepfer | Vit Kopriva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Braga Challenger | Clay | |
06.05.19 | 1e ronde | Vit Kopriva | Jelle Sels | 1-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |||
29.04.19 | 1e ronde | Jan Satral | Vit Kopriva | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Ostrava Challenger | Clay | |
24.04.19 | 1e ronde | Gauthier Onclin | Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay | |
20.04.19 | Halve finale | Karim-Mohamed Maamoun | Vit Kopriva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay | |
19.04.19 | Kwartfinale | Vit Kopriva | Peter Goldsteiner | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
18.04.19 | 2e ronde | Vit Kopriva | Dennis Uspensky | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
17.04.19 | 1e ronde | Vit Kopriva | Sebastian Brzezinski | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |||
25.03.19 | Finale | Vit Kopriva | Pol Toledo Bague | 5-7, 6-1, 1-0, Pol Toledo Bague - scratch | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay | |
24.03.19 | Halve finale | Vit Kopriva | Alexander Zhurbin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
23.03.19 | 2e ronde | Vit Kopriva | Diego Fernandez Flores | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |||
23.03.19 | Kwartfinale | Vit Kopriva | Louis Tessa | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |||
22.03.19 | 1e ronde | Vit Kopriva | Tomas Liska | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |||
15.03.19 | Kwartfinale | Arthur Rinderknech | Vit Kopriva | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay | |
14.03.19 | 2e ronde | Vit Kopriva | Christoph Negritu | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |||
13.03.19 | 1e ronde | Vit Kopriva | Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-0, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | |||
06.03.19 | 1e ronde | Bogdan Bobrov | Vit Kopriva | 6-4, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |