WEDSTRIJD
11.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Abraham Asaba | Sizya Ernest Kivanda | 6-3, 6-4 | M25 Bakersfield | Hard |
STATISTIEKEN
Ghana
21.05.97, 26 Jaar
13366 $
21.05.97, 26 Jaar
13366 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
10.04.92, 31 Jaar
10.04.92, 31 Jaar
Abraham Asaba vs. Sizya Ernest Kivanda - onderlinge wedstrijden
11.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Abraham Asaba | Sizya Ernest Kivanda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Bakersfield | Hard |
Abraham Asaba form & Sizya Ernest Kivanda form
Abraham Asaba - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jaycer Lyeons | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Bellifemine | 6-71, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dhananjay Singh | 6-73, 6-0, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dhananjay Singh | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Grigory Shebekin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Jadoun | 6-76, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Basic | 3-6, 6-3, 0-10 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Krajci | 7-65, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Luca Bluett | 0-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kylian Collignon | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amador Salazar | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
07.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marcel Kamrowski | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Ljubojevic | 5-7, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Oliver Crawford | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Darrshan Suresh | 6-74, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Anuj Maan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Schroeter | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Laborde | 6-2, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
Stanford Challenger - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jason Jung | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Irvine - Hard | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bryce Nakashima | 6-3, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Los - Hard | ||||
20.06.23 Kwalif. | vs. Alex Jones | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isaiah Strode | 3-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Rancho - Hard | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Schachter | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jonas Schaer | - | wedstrijd detail | |
03.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Clement Deleersnyder | 4-6, 6-79 | wedstrijd detail |
Sizya Ernest Kivanda - laatste wedstrijden
M25 Sunderland - I. hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Mischker | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Jermar | 3-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.23 Kwalif. | vs. George Loffhagen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Summers | 7-62, 6-70, 10-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
22.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Pablo Manzano Lapuerta | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 4-6, 7-61, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yannick Wunderlich | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-63, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amaury Raynel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sheffield - I. hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ewan Moore | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
26.09.22 Kwalif. | vs. Axel Bergdahl | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Stidell | 6-2, 4-6, 13-15 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Shiva Swaroop | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.09.22 Kwalif. | vs. Louis Dussin | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Maurice | 2-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tiran Sanghera | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Helsinki - Hard | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Ben Jones | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Luca Teboul | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Foley | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Cash | 7-64, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Kulakowski | 4-6, 2-3, - Sizya Ernest Kivanda - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Grass | ||||
11.07.22 Kwalif. | vs. Sean Hodkin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Ajaccio - Hard | ||||
05.07.22 1e ronde | vs. Robin Catry | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.22 Kwalif. | vs. Anthony Turchi | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bastien Prod'Homme | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |