WEDSTRIJD
02.10.19 | 1e ronde | Adam Moundir | Eduard Vlasceanu | 6-2, 6-4 | M25 Jounieh | Clay |
STATISTIEKEN
Adam Moundir | Eduard Vlasceanu | |
1e Service % | 36/49 (73%) | 35/74 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/36 (75%) | 18/35 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/13 (62%) | 21/39 (54%) |
Benutte Breakpoints | 4/11 (36%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/74 (47%) | 14/49 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/123 (57%) | 53/123 (43%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Adam Moundir | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Eduard Vlasceanu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adam Moundir | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Eduard Vlasceanu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adam Moundir | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Eduard Vlasceanu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Adam Moundir | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Eduard Vlasceanu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adam Moundir | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Eduard Vlasceanu | |
0-0, 0-15 | ||
Adam Moundir | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
4-2 | Eduard Vlasceanu | |
0-0 | ||
Adam Moundir | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Eduard Vlasceanu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Adam Moundir | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
24.05.98, 25 Jaar
24.05.98, 25 Jaar
Adam Moundir vs. Eduard Vlasceanu - onderlinge wedstrijden
02.10.19 | 1e ronde | Adam Moundir | Eduard Vlasceanu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Jounieh | Clay |
Adam Moundir form & Eduard Vlasceanu form
Adam Moundir - laatste wedstrijden
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Tom Paris | 7-61, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Daniel Masur | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Enzo Wallart | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Hamish Stewart | 3-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Filippo Romano | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Adrien Gobat | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
16.09.23 | vs. Sumit Nagal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Kwartfinale | vs. Blake Mott | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Pengyu Lu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
03.09.23 Kwartfinale | vs. Naoki Nakagawa | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 Halve finale | vs. Justin Barki | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Blake Mott | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Andre Ilagan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Shaoyun Liu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Marlon Vankan | 3-6, 7-63, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Yassine Dlimi | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tanger - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Stefan Popovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Eduard Vlasceanu - laatste wedstrijden
M15 Porec - Clay | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jakob Aichhorn | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Xin Hu | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
11.12.19 1e ronde | vs. Simon Yitbarek | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lance Cohen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Federico Zeballos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 Kwalif. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 7-64, 10-6 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Danail Banov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kooros Ghasemi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jounieh - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Adam Moundir | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Aristotelis Thanos | 6-4, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dominik Nazaruk | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Theo Williamson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jounieh - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Sebastian Gima | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Marlon Vankan | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.19 Kwalif. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Teodor-Dacian Craciun | Teodor-Dacian Craciun - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Calin Postea | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Brasov - Clay | ||||
10.09.19 Kwalif. | vs. Radu Mihai Papoe | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Fekiac | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Bogdan Pavel | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Fekiac | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 4-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cosmin Ontica | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 3-6, 7-64, 7-10 | wedstrijd detail | |
Romania F12 - Clay | ||||
01.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 7-63, 4-6, - Eduard Vlasceanu - scratch | wedstrijd detail | |
Romania F11 - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Calvano | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Romania F10 - Clay | ||||
20.08.18 Kwalif. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 3-6, 1-4, - Eduard Vlasceanu - scratch | wedstrijd detail | |
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Calvani | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |