WEDSTRIJD
27.06.19 | 2e ronde | Manuel Pena Lopez | Adam Moundir | 7-66, 6-2 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Manuel Pena Lopez | Adam Moundir | |
1e Service % | 37/68 (54%) | 37/72 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/37 (59%) | 20/37 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/31 (58%) | 16/35 (46%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/72 (50%) | 28/68 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 76/140 (54%) | 64/140 (46%) |
Dubbele fouten | 5 | 3 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Adam Moundir | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Manuel Pena Lopez | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Adam Moundir | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
0-4 | Adam Moundir | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Manuel Pena Lopez | 1-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-5 | Adam Moundir | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Manuel Pena Lopez | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Adam Moundir | |
0-0, 30-15, 40-15[BP], A-40[BP] | ||
Manuel Pena Lopez | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Adam Moundir | |
Manuel Pena Lopez | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-A[BP] | ||
6-6 | Adam Moundir | |
0-0 | ||
7-66 |
2 | ||
Manuel Pena Lopez | 0-0 | |
0-0, 0-30 | ||
1-1 | Adam Moundir | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
2-1 | Adam Moundir | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Manuel Pena Lopez | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Adam Moundir | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Manuel Pena Lopez | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Adam Moundir | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Manuel Pena Lopez vs. Adam Moundir - onderlinge wedstrijden
27.06.19 | 2e ronde | Manuel Pena Lopez | Adam Moundir | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Manuel Pena Lopez form & Adam Moundir form
Manuel Pena Lopez - laatste wedstrijden
M25 Hurlingham - Clay | ||||
06.03.20 Kwartfinale | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.03.20 2e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 0-2, - Manuel Pena Lopez - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Pedro Sakamoto | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
08.02.20 Kwartfinale | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.20 1e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Matias Zukas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Weston - Clay | ||||
01.02.20 Halve finale | vs. Gianluigi Quinzi | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.20 Kwartfinale | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.20 2e ronde | vs. Cristian Rodriguez | 6-73, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
26.01.20 Finale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.01.20 Halve finale | vs. Jose Pereira | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.20 Kwartfinale | vs. Christian Langmo | 4-6, 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Rodrigo Banzer | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
11.11.19 1e ronde | vs. Keegan Smith | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 1-5, - Manuel Pena Lopez - scratch | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Giles Hussey | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
27.10.19 Halve finale | vs. Mathieu Perchicot | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.19 Finale | vs. Nicholas David Ionel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.19 2e ronde | vs. Stefano Battaglino | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.10.19 Kwartfinale | vs. Marlon Vankan | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
19.10.19 Halve finale | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.19 Kwartfinale | vs. Lorenzo Bocchi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Adam Moundir - laatste wedstrijden
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Tom Paris | 7-61, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Daniel Masur | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Enzo Wallart | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Hamish Stewart | 3-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Filippo Romano | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Adrien Gobat | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
16.09.23 | vs. Sumit Nagal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
09.09.23 Kwartfinale | vs. Blake Mott | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Pengyu Lu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
03.09.23 Halve finale | vs. Justin Barki | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 Kwartfinale | vs. Naoki Nakagawa | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Blake Mott | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Andre Ilagan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Shaoyun Liu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Marlon Vankan | 3-6, 7-63, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Yassine Dlimi | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tanger - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Stefan Popovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |