WEDSTRIJD
25.10.19 | Kwartfinale | Adam Moundir | Tom Kocevar-Desman | 6-2, 7-5 | M15 Doha | Hard |
STATISTIEKEN
Adam Moundir | Tom Kocevar-Desman | |
1e Service % | 28/57 (49%) | 51/69 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/28 (64%) | 29/51 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/29 (62%) | 5/18 (28%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/69 (51%) | 21/57 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/126 (56%) | 55/126 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Adam Moundir | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Adam Moundir | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Adam Moundir | 3-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
Adam Moundir | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Adam Moundir | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Tom Kocevar-Desman | |
Adam Moundir | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Adam Moundir | 1-3 | |
0-0 | ||
2-3 | Tom Kocevar-Desman | |
Adam Moundir | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 15-0 | ||
Adam Moundir | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Adam Moundir | 5-5 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
6-5 | Tom Kocevar-Desman | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Adam Moundir vs. Tom Kocevar-Desman - onderlinge wedstrijden
25.10.19 | Kwartfinale | Adam Moundir | Tom Kocevar-Desman | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Doha | Hard |
Adam Moundir form & Tom Kocevar-Desman form
Adam Moundir - laatste wedstrijden
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Tom Paris | 7-61, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Daniel Masur | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Enzo Wallart | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Hamish Stewart | 3-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Filippo Romano | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Adrien Gobat | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
16.09.23 | vs. Sumit Nagal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
09.09.23 Kwartfinale | vs. Blake Mott | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Pengyu Lu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
03.09.23 Kwartfinale | vs. Naoki Nakagawa | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 Halve finale | vs. Justin Barki | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Blake Mott | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Andre Ilagan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Shaoyun Liu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Marlon Vankan | 3-6, 7-63, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Yassine Dlimi | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tanger - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Stefan Popovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Tom Kocevar-Desman - laatste wedstrijden
M25 Vilnius - I. hard | ||||
18.01.22 1e ronde | vs. David Poljak | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.22 Kwalif. | vs. Simonas Zukauskas | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
22.10.21 Kwartfinale | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.10.21 2e ronde | vs. Digvijaypratap Singh | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
15.10.21 Kwartfinale | vs. Oscar Moraing | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.10.21 2e ronde | vs. Alexis Canter | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Zsombor Velcz | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Savva Polukhin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Aristotelis Thanos | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Lukas Neumayer | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.21 1e ronde | vs. Davide Galoppini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
28.08.21 Halve finale | vs. Timo Stodder | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.08.21 Kwartfinale | vs. Alessandro Pecci | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Daniele Capecchi | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.21 1e ronde | vs. Omar Giacalone | 6-0, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Lucas Krainer | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Petr Hajek | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Velenje - Clay | ||||
07.07.21 1e ronde | vs. Matias Zukas | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Belgrade - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Quentin Folliot | 7-64, 0-6, 0-2, - Tom Kocevar-Desman - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
21.05.21 Kwartfinale | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.05.21 2e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.05.21 1e ronde | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Troisdorf - Clay | ||||
14.05.21 Kwartfinale | vs. Timo Stodder | 6-2, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.05.21 2e ronde | vs. Dan Added | 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Constantin Schmitz | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mihailo Kecojevic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.04.21 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail |