WEDSTRIJD
17.06.19 | 1e ronde | Adam Pavlasek | Nino Serdarusic | 7-63, 6-2 | Bratislava Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Adam Pavlasek | Nino Serdarusic | |
1e Service % | 40/66 (61%) | 36/64 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/40 (83%) | 27/36 (75%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/26 (50%) | 12/28 (43%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/64 (39%) | 20/66 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/130 (55%) | 59/130 (45%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Adam Pavlasek | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adam Pavlasek | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Adam Pavlasek | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-2 | Nino Serdarusic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adam Pavlasek | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Adam Pavlasek | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Adam Pavlasek | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Nino Serdarusic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Adam Pavlasek | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Adam Pavlasek | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Adam Pavlasek | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Nino Serdarusic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Adam Pavlasek | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adam Pavlasek | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Adam Pavlasek | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Adam Pavlasek vs. Nino Serdarusic - onderlinge wedstrijden
17.06.19 | 1e ronde | Adam Pavlasek | Nino Serdarusic | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | Bratislava Challenger | Clay |
Adam Pavlasek form & Nino Serdarusic form
Adam Pavlasek - laatste wedstrijden
Oeiras 2 - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Federico Iannaccone | 1-2, - Adam Pavlasek - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.02.22 2e ronde | vs. Kuan-Yi Lee | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.02.22 1e ronde | vs. Artur Kukasian | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Ostrava - I. hard | ||||
26.11.21 Kwartfinale | vs. Martin Krumich | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.11.21 2e ronde | vs. Mark Havlicek | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.21 1e ronde | vs. Bozo Barun | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
18.11.21 2e ronde | vs. Sean Cuenin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 1e ronde | vs. Yann Wojcik | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
22.09.21 1e ronde | vs. Milos Karol | 3-6, 4-3, - Adam Pavlasek - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Ricany - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Grodzisk - Clay | ||||
07.08.21 Kwartfinale | vs. David Poljak | 6-4, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.08.21 2e ronde | vs. Daniel Michalski | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.21 1e ronde | vs. Gabriel Matuszewski | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Olexiy Kolisnyk | 3-6, - Adam Pavlasek - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Olexiy Kolisnyk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Jack Draper | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Petr Michnev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jiri Barnat | 6-3, 4-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Papik | 6-2, 6-78, 10-1 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
26.04.21 Kwalif. | vs. Oscar Otte | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Malek Jaziri | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.04.21 Kwartfinale | vs. Edoardo Eremin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.04.21 2e ronde | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.04.21 1e ronde | vs. Lazar Vojinovic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
30.07.20 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 2-3, - Adam Pavlasek - scratch | wedstrijd detail | |
29.07.20 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Jiri Vesely | 6-73, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Nino Serdarusic - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Jozef Kovalik | 6-3, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Cezar Cretu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Edas Butvilas | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Tim Handel | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Nikola Milojevic | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-3, 6-71 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Valentin Royer | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Muller | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Ethan Quinn | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Aidan Mayo | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Martin Damm | 7-65, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Eliot Spizzirri | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-64, 6-74 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Denys Klok | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Nikoloz Gurgenidze | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Federico Coria | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Augsburg Challenger - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |