WEDSTRIJD
15.09.20 | 1e ronde | Adrian Menendez-Maceiras | Evgeny Karlovskiy | 6-3, 3-6, 6-2 | Iasi Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Adrian Menendez-Maceiras | Evgeny Karlovskiy | |
1e Service % | 62/83 (75%) | 34/65 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/62 (58%) | 19/34 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/21 (38%) | 10/31 (32%) |
Benutte Breakpoints | 8/10 (80%) | 6/10 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/65 (55%) | 39/83 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/148 (54%) | 68/148 (46%) |
Dubbele fouten | 0 | 14 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adrian Menendez-Maceiras | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Adrian Menendez-Maceiras | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Adrian Menendez-Maceiras | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Adrian Menendez-Maceiras | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Adrian Menendez-Maceiras | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Adrian Menendez-Maceiras | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Adrian Menendez-Maceiras | 0-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-4 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adrian Menendez-Maceiras | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Adrian Menendez-Maceiras | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Adrian Menendez-Maceiras | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Adrian Menendez-Maceiras | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Adrian Menendez-Maceiras | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adrian Menendez-Maceiras | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Adrian Menendez-Maceiras vs. Evgeny Karlovskiy - onderlinge wedstrijden
15.09.20 | 1e ronde | Adrian Menendez-Maceiras | Evgeny Karlovskiy | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | Iasi Challenger | Clay |
04.07.17 | 1e ronde | Adrian Menendez-Maceiras | Evgeny Karlovskiy | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | Recanati Challenger | Hard |
Adrian Menendez-Maceiras form & Evgeny Karlovskiy form
Adrian Menendez-Maceiras - laatste wedstrijden
Pozoblanco Challenger - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 7-64, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stuart Parker | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
01.09.22 2e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 1-6, 1-4, - Adrian Menendez-Maceiras - scratch | wedstrijd detail | |
31.08.22 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.22 Kwalif. | vs. Skander Mansouri | 4-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Jones | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Jakub Mensik | 3-6, 0-4, - Adrian Menendez-Maceiras - scratch | wedstrijd detail | |
22.08.22 Kwalif. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew William Donald | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Nicola Kuhn | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.22 Kwalif. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-74, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dali Blanch | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Pozoblanco Challenger - Hard | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 Kwalif. | vs. Edan Leshem | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Gima | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
05.07.22 1e ronde | vs. Gerald Melzer | 5-7, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cali Challenger - Clay | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Nicolas Alvarez | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
Orlando Challenger - Hard | ||||
06.06.22 Kwalif. | vs. Keegan Smith | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Little Rock - Hard | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Emilio Gomez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 Kwalif. | vs. Yunseong Chung | 1-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tunis Challenger - Clay | ||||
16.05.22 Kwalif. | vs. Alexander Erler | 1-6, 7-65, 6-72 | wedstrijd detail | |
Morelos Challenger - Hard | ||||
01.05.22 Finale | vs. Jay Clarke | 1-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.04.22 Halve finale | vs. Yunseong Chung | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.04.22 Kwartfinale | vs. Ernesto Escobedo | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.04.22 2e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.04.22 1e ronde | vs. Brayden Schnur | 5-7, 7-63, 2-1, Brayden Schnur - scratch | wedstrijd detail | |
Aguascalientes Challenger - Clay | ||||
22.04.22 Kwartfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.04.22 2e ronde | vs. Bernard Tomic | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.04.22 1e ronde | vs. Andrej Martin | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
Evgeny Karlovskiy - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Artur Kukasian | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Petr Nesterov | 6-71, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Niels Visker | 6-73, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Ilia Simakin | 7-64, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Guy Den Heijer | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Aristarkh Safonov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chun Hsin Tseng | 6-2, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Eric Vanshelboim | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rethin Pranav Senthil Kumar | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Strong Kirchheimer | 5-7, 4-5, - Evgeny Karlovskiy - scratch | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Renard | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Alafia Ayeni | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cooper Williams | 7-62, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Marchenko | 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Giulio Zeppieri | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Kenny de Schepper | - Evgeny Karlovskiy - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Kasnikowski | 7-64, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
29.09.23 Halve finale | vs. Alexander Blockx | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 Kwartfinale | vs. Max Dahlin | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Adam Heinonen | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Luc Fomba | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |