Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
11.11.94, 29 Jaar
11.11.94, 29 Jaar
Adrian Oetzbach vs. Lynn Max Kempen - onderlinge wedstrijden
13.08.19 | Kwalif. | Adrian Oetzbach | Lynn Max Kempen | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Trier | Clay |
Adrian Oetzbach form & Lynn Max Kempen form
Adrian Oetzbach - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Alen Mujakic | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Kai Lemstra | 1-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 7-61, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Joe Tyler | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Faris Zakaryia | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Szymon Kielan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Mees Rottgering | 2-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Seydina Andre | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Gian Marco Moroni | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Daniil Savelev | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Michael Agwi | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Deney Wassermann | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Kristjan Tamm | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Ali Habib | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Elgin Khoeblal | 1-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Dax Donders | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Romain Faucon | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Elmer Moller | 4-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
04.11.23 Finale | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Halve finale | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail |
Lynn Max Kempen - laatste wedstrijden
M15 Telde - Clay | ||||
25.11.19 Kwalif. | vs. Luca Sanchez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonid Shangichev | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sarreguemines - Carpet | ||||
18.11.19 Kwalif. | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Paul-Georg Guenther | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gokalp Ayar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mate Voros | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Michalis Sakellaridis | 2-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
07.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.10.19 Kwalif. | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Prehn | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Kai Wehnelt | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Leopold Zima | 7-63, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tobias Brutscher | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.08.19 Kwalif. | vs. Niklas Albuszies | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
13.08.19 Kwalif. | vs. Adrian Oetzbach | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Fred Olivier Schommer | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Bart Stevens | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar | 4-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Raffaele Giuliano | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ameur Ben Hassen | 5-0, Ameur Ben Hassen - scratch | wedstrijd detail | |
08.07.19 Kwalif. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Maiga | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Germany F16 - I. hard | ||||
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Mannapov | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Belgium F7 - Clay | ||||
06.08.18 Kwalif. | vs. Yanais Laurent | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Benoit Lanckohr | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Bistre | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Germany F10 - Clay | ||||
29.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Loccisano | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |