WEDSTRIJD
14.05.19 | Kwalif. | Adrian Oetzbach | Martins Rocens | 6-74, 6-2, 10-1 | M15 Kalmar | Clay |
STATISTIEKEN
Adrian Oetzbach | Martins Rocens | |
1e Service % | 71/99 (72%) | 54/76 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 47/71 (66%) | 29/54 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/28 (36%) | 8/22 (36%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/76 (51%) | 42/99 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/175 (55%) | 79/175 (45%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Adrian Oetzbach | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Martins Rocens | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Adrian Oetzbach | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Martins Rocens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adrian Oetzbach | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Martins Rocens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Adrian Oetzbach | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Martins Rocens | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Adrian Oetzbach | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Martins Rocens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Adrian Oetzbach | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Martins Rocens | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Adrian Oetzbach | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6 | ||
6-74 |
2 | ||
Adrian Oetzbach | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Adrian Oetzbach | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Martins Rocens | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adrian Oetzbach | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Martins Rocens | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Adrian Oetzbach | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Martins Rocens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adrian Oetzbach | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Martins Rocens | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1 | ||
10-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Latvia
09.04.00, 23 Jaar
09.04.00, 23 Jaar
Adrian Oetzbach vs. Martins Rocens - onderlinge wedstrijden
14.05.19 | Kwalif. | Adrian Oetzbach | Martins Rocens | 6-74, 6-2, 10-1 | wedstrijd detail | M15 Kalmar | Clay |
Adrian Oetzbach form & Martins Rocens form
Adrian Oetzbach - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Alen Mujakic | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Kai Lemstra | 1-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 7-61, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Joe Tyler | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Faris Zakaryia | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Szymon Kielan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Mees Rottgering | 2-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Seydina Andre | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Gian Marco Moroni | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Daniil Savelev | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Michael Agwi | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Deney Wassermann | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Kristjan Tamm | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Ali Habib | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Elgin Khoeblal | 1-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Dax Donders | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Romain Faucon | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Elmer Moller | 4-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
04.11.23 Finale | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Halve finale | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail |
Martins Rocens - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iker Sevilla | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Alejandro Melero Kretzer | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Garcia | 6-2, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ayush Sharma | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Regas Luis | 7-64, 6-78, 3-10 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lluc Mir Anglada | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vicent Exposito Sirera | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elgin Khoeblal | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jinpeng Tang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
02.02.24 | vs. Casper Ruud | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Meduri | 6-3, 3-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 4-6, 7-62, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ben Weintraub | 6-3, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Lopez | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
09.01.24 Kwalif. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jacob Kahoun | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. David Perez Sanz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Giannicola Misasi | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Giovannini | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Artem Avdieiev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Mora Clement | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 2-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Pedro Rodenas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Jacopo Bilardo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |