WEDSTRIJD
15.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Afonso Salgado | Alexander Chepik | 6-4, 6-2 | M15 Castelo | Hard |
STATISTIEKEN
Portugal
08.05.97, 26 Jaar
08.05.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
06.05.96, 27 Jaar
06.05.96, 27 Jaar
Afonso Salgado vs. Alexander Chepik - onderlinge wedstrijden
15.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Afonso Salgado | Alexander Chepik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Castelo | Hard |
Afonso Salgado form & Alexander Chepik form
Afonso Salgado - laatste wedstrijden
M15 Quinta - Hard | ||||
02.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Binding | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Kestelboim | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Silva (POR) | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Setubal - Hard | ||||
04.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-3, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
28.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Nava | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
22.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Hugo Maia | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Bini | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Len Schouten | 5-7, 0-1, - Afonso Salgado - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Faro - Hard | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Guy Den Heijer | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Bernardo Roque | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Martim Simoes | 6-4, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. David Jorda Sanchis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nules - Clay | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Rudiukov | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Julius Tverijonas | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Oliveira - Hard | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Eduardo Struvay | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Filipe Brandao | 3-6, 5-1, Filipe Brandao - scratch | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. Illia Stoliar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Clay | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Pujol Navarro | 1-6, 1-2, - Afonso Salgado - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Hard | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Tiago Cacao | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.19 Kwalif. | vs. Pablo Carretero | 2-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
01.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Matthew Kouznetsov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Frederico Gil | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Derrick Chen | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bernardo Roque | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Goncalo Falcao | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Alexander Chepik - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Egor Agafonov | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Kirill Kolganov | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Sina Moghimi | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Ruslan Kastsiukevich | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Jacob Brumm | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Alexander Vlahos | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaka Protic Zakelj | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 7-64, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Peter Fajta | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Nikola Kolyachev | 6-4, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lazar Radenkovic | 6-1, 6-75, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Luca Fantini | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Makoto Ochi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Jesse Delaney | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Kai-I Wang | 6-3, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Castelo - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Tiago Torres | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Peter Alam | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Beires | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Uriage - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Ivan Denisov | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Colne | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Adrien Burdet | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25+H Ajaccio - Hard | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Vuillaume | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Sucevic | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tehran - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tehran - Clay | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Alexander Stater | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Victor Bini | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Maxence Broville | 3-6, 6-3, 1-0, Maxence Broville - scratch | wedstrijd detail |