WEDSTRIJD
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Afonso Salgado | Milan Radojkovic | 6-2, 6-2 | M25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Portugal
08.05.97, 26 Jaar
08.05.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
19.10.01, 22 Jaar
12253 $
19.10.01, 22 Jaar
12253 $
Afonso Salgado vs. Milan Radojkovic - onderlinge wedstrijden
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Afonso Salgado | Milan Radojkovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Santa | Clay |
Afonso Salgado form & Milan Radojkovic form
Afonso Salgado - laatste wedstrijden
M15 Quinta - Hard | ||||
02.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Binding | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Kestelboim | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Silva (POR) | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Setubal - Hard | ||||
04.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-3, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
28.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Nava | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
22.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Hugo Maia | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Bini | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Len Schouten | 5-7, 0-1, - Afonso Salgado - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Faro - Hard | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Guy Den Heijer | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Bernardo Roque | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Martim Simoes | 6-4, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. David Jorda Sanchis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nules - Clay | ||||
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Rudiukov | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Julius Tverijonas | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Oliveira - Hard | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Eduardo Struvay | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Filipe Brandao | 3-6, 5-1, Filipe Brandao - scratch | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. Illia Stoliar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Clay | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Pujol Navarro | 1-6, 1-2, - Afonso Salgado - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Hard | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Tiago Cacao | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.19 Kwalif. | vs. Pablo Carretero | 2-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
01.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Matthew Kouznetsov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Frederico Gil | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Derrick Chen | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bernardo Roque | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Goncalo Falcao | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Milan Radojkovic - laatste wedstrijden
M15 Sibenik - Clay | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mattia Frinzi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Papik | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Krumich | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Potchefstroom Challenger - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre Malan | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Potchefstroom - Hard | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.20 Kwalif. | vs. De Villiers Kroon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
27.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Achour | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Adam Nagoudi | 7-5, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
07.10.19 Kwalif. | vs. Adrian Bodmer | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Paolo Emilio Cossu Floris | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Rottoli | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
02.09.19 Kwalif. | vs. Federico Juan Aguilar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Youssef Mansour | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Lasne - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marco De Rossi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Most - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Cerny | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Jablonec - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Konecny | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Doboj - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Janis Podzus | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
29.04.19 Kwalif. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Sabanov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Sabanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Afonso Salgado | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Manfred Fellin | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
25.03.19 Kwalif. | vs. Paolo Dagnino | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
06.01.19 Kwalif. | vs. Fabrice Martin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Italy F34 - Clay | ||||
28.10.18 Kwalif. | vs. Rayan Ghedjemis | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Umberto Setter | 6-1, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Italy F33 - Clay | ||||
20.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Corrado Summaria | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |