WEDSTRIJD
28.05.19 | 1e ronde | Aidan Mchugh | Stamatis Kapiris | 6-1, 6-1 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Aidan Mchugh | Stamatis Kapiris | |
1e Service % | 23/35 (66%) | 26/45 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/23 (83%) | 11/26 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/12 (75%) | 8/19 (42%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/45 (58%) | 7/35 (20%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/80 (68%) | 26/80 (33%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Aidan Mchugh | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Stamatis Kapiris | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aidan Mchugh | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Stamatis Kapiris | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aidan Mchugh | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Stamatis Kapiris | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aidan Mchugh | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Stamatis Kapiris | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aidan Mchugh | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Stamatis Kapiris | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aidan Mchugh | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Stamatis Kapiris | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aidan Mchugh | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Stamatis Kapiris | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Greece
02.06.99, 24 Jaar
02.06.99, 24 Jaar
Aidan Mchugh vs. Stamatis Kapiris - onderlinge wedstrijden
28.05.19 | 1e ronde | Aidan Mchugh | Stamatis Kapiris | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Aidan Mchugh form & Stamatis Kapiris form
Aidan Mchugh - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Daniil Glinka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Filippo Romano | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Antoine Berger | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Theo Papamalamis | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Charlie Camus | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Jake Van Emburgh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Charles Broom | 6-4, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alastair Gray | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Durasovic | 6-71, 6-74 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Altug Celikbilek | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Fernandes | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Denis Kudla | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Thai Kwiatkowski | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
19.10.23 Kwartfinale | vs. Kyle Edmund | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. George Houghton | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Alexis Canter | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Marvin Moeller | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Paul Cayre | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Setubal - Hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Dali Blanch | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Henrique Rocha | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Tiago Pereira | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Stamatis Kapiris - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Petr Michnev | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Kocevar-Desman | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mason Recci | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitrios Choumis | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Dimitrov | 2-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. George Davies | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Niklas Rohrer | 2-6, 6-1, 12-14 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
14.05.19 1e ronde | vs. Peter Bothwell | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
09.05.19 2e ronde | vs. Peter Bothwell | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.05.19 1e ronde | vs. Alexandros Roumpis | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.05.19 Kwalif. | vs. Jack Gibbens | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Greece F7 - Hard | ||||
05.11.18 Kwalif. | vs. Stefan Palosi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Hingley | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Greece F6 - Hard | ||||
31.10.18 1e ronde | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lebanon F2 - Clay | ||||
02.10.18 1e ronde | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.18 Kwalif. | vs. Joe Cooper | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vitalii Shcherba | 1-6, 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Lebanon F1 - Clay | ||||
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sabit Suntic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F4 - Clay | ||||
27.08.18 Kwalif. | vs. Aleksa Ciric | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Shunsuke Wakita | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Danut Cuc | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Serbia F3 - Clay | ||||
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Quentin Folliot | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nemanja Tosic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Serbia F2 - Clay | ||||
13.08.18 Kwalif. | vs. Besir Durguti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Novak | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Serbia F1 - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Skadarka | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |