WEDSTRIJD
13.08.18 | 1e ronde | Ajeet Rai | Edward Bourchier | 6-0, 5-2, - scratch | Korea F4 | Hard |
STATISTIEKEN
Ajeet Rai | Edward Bourchier | |
1e Service % | 27/38 (71%) | 30/51 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/27 (70%) | 13/30 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/11 (73%) | 10/21 (48%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 0/5 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/51 (55%) | 11/38 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/89 (62%) | 34/89 (38%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
14.11.88, 35 Jaar
12799 $
14.11.88, 35 Jaar
12799 $
Ajeet Rai vs. Edward Bourchier - onderlinge wedstrijden
13.08.18 | 1e ronde | Ajeet Rai | Edward Bourchier | 6-0, 5-2, Edward Bourchier - scratch | wedstrijd detail | Korea F4 | Hard |
Ajeet Rai form & Edward Bourchier form
Ajeet Rai - laatste wedstrijden
M25 Swan - Grass | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Kody Pearson | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Alex Bolt | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Omar Jasika | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Kody Pearson | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Blake Mott | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
03.02.24 | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 | vs. Yanki Erel | 7-65, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ozan Baris | 1-6, 0-2, - Ajeet Rai - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 2-5 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Keegan Smith | 6-3, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elijah Strode | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Masamichi Imamura | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wellington - Hard | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. George Stoupe | 6-4, 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Kai Milburn | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Makoto Ochi | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Hayden Jones | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Moerani Bouzige | 7-63, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Pavle Marinkov | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Shintaro Imai | 2-6, 6-4, 6-77 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Makoto Ochi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Calum Puttergill | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Pavle Marinkov | 4-6, 1-2, - Ajeet Rai - scratch | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Omar Fields | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Jeremy Beale | 3-2, Jeremy Beale - scratch | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Makoto Ochi | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail |
Edward Bourchier - laatste wedstrijden
M15 Mornington - Clay | ||||
26.03.19 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Mornington - Clay | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
05.03.19 Kwalif. | vs. Vincent Stouff | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Jacob Gamble | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Albury - Grass | ||||
24.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Scott Puodziunas | 6-72, 6-76 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
27.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Brydan Klein | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Gage Brymer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Australia F8 - Hard | ||||
08.10.18 1e ronde | vs. Gage Brymer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Australia F7 - Hard | ||||
02.10.18 1e ronde | vs. Benjamin Mitchell | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Australia F6 - Hard | ||||
26.09.18 2e ronde | vs. Michael Look | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.09.18 1e ronde | vs. Mustafa Ibraimi | 6-75, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Australia F5 - Hard | ||||
19.09.18 2e ronde | vs. Jayden Court | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.18 1e ronde | vs. Thomas Fancutt | 6-2, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Korea F5 - Hard | ||||
23.08.18 2e ronde | vs. Ji Sung Nam | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.18 1e ronde | vs. Minjong Park | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Korea F4 - Hard | ||||
13.08.18 1e ronde | vs. Ajeet Rai | 0-6, 2-5, - Edward Bourchier - scratch | wedstrijd detail | |
Indonesia F3 - Hard | ||||
05.08.18 Kwalif. | vs. Mohit Mayur Jayaprakash | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ansu Bhuyan | 7-63, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vivek Gautam | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indonesia F2 - Hard | ||||
03.08.18 Halve finale | vs. Jeremy Beale | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.18 2e ronde | vs. Mohit Mayur Jayaprakash | 4-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.18 Kwartfinale | vs. Aryan Goveas | 6-72, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.08.18 1e ronde | vs. Maciej Smola | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.18 Kwalif. | vs. S D Prajwal Dev | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Shamael Chaudhry | 6-73, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgio Alessandro Soemarno | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Mexico F3 - Hard | ||||
23.05.18 2e ronde | vs. Alejandro Gomez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.05.18 1e ronde | vs. Alexander Merino | 7-61, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mexico F2 - Hard | ||||
16.05.18 2e ronde | vs. Harrison Adams | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.05.18 Kwalif. | vs. Yasier Estrada | 6-2, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail |