WEDSTRIJD
29.01.20 | 1e ronde | Ajeet Rai | Tomas Lipovsek Puches | 6-4, 6-0 | M15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Ajeet Rai | Tomas Lipovsek Puches | |
1e Service % | 29/55 (53%) | 42/60 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/29 (76%) | 25/42 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/26 (54%) | 4/18 (22%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/60 (52%) | 19/55 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/115 (58%) | 48/115 (42%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Tomas Lipovsek Puches | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Ajeet Rai | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Tomas Lipovsek Puches | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Ajeet Rai | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Tomas Lipovsek Puches | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ajeet Rai | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Tomas Lipovsek Puches | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40 | ||
Ajeet Rai | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Tomas Lipovsek Puches | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ajeet Rai | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Tomas Lipovsek Puches | |
0-0, 15-0 | ||
Ajeet Rai | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Tomas Lipovsek Puches | |
Ajeet Rai | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Tomas Lipovsek Puches | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Ajeet Rai | 5-0 | |
0-0, 0-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ajeet Rai vs. Tomas Lipovsek Puches - onderlinge wedstrijden
29.01.20 | 1e ronde | Ajeet Rai | Tomas Lipovsek Puches | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Cancun | Hard |
23.01.20 | 2e ronde | Tomas Lipovsek Puches | Ajeet Rai | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Cancun | Hard |
Ajeet Rai form & Tomas Lipovsek Puches form
Ajeet Rai - laatste wedstrijden
M25 Swan - Grass | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Kody Pearson | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Alex Bolt | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Omar Jasika | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Kody Pearson | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Blake Mott | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
03.02.24 | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 | vs. Yanki Erel | 7-65, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ozan Baris | 1-6, 0-2, - Ajeet Rai - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 2-5 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Keegan Smith | 6-3, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elijah Strode | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Masamichi Imamura | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wellington - Hard | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. George Stoupe | 6-4, 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Kai Milburn | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Makoto Ochi | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Hayden Jones | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Moerani Bouzige | 7-63, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Pavle Marinkov | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Shintaro Imai | 2-6, 6-4, 6-77 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Makoto Ochi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Calum Puttergill | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Pavle Marinkov | 4-6, 1-2, - Ajeet Rai - scratch | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Omar Fields | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Jeremy Beale | 3-2, Jeremy Beale - scratch | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Makoto Ochi | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail |
Tomas Lipovsek Puches - laatste wedstrijden
M25 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Nicolas Tepmahc | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Antoine Vincent | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fajing Sun | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis Challenger - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tucuman - Clay | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Vitor Leal | 4-6, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.11.22 Kwalif. | vs. Cristobal Castro | 6-3, 5-0, Cristobal Castro - scratch | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sergio Galdos | Sergio Galdos - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Lujan - Clay | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 1e ronde | vs. Luciano Doria | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
01.11.22 Kwalif. | vs. Marco Cecchinato | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. N.Sriram Balaji | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Max Houkes | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Coquimbo 2 - Clay | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Remy Bertola | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 4-6, 6-0, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.22 1e ronde | vs. Thiago Cigarran | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Lesa - Clay | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Arthur Fils | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Taylor | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |