WEDSTRIJD
06.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Alan Kohen | Sacha Modica | 7-5, 6-3 | M25 Pensacola | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
29.01.97, 27 Jaar
29.01.97, 27 Jaar
Alan Kohen vs. Sacha Modica - onderlinge wedstrijden
06.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Alan Kohen | Sacha Modica | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Pensacola | Clay |
Alan Kohen form & Sacha Modica form
Alan Kohen - laatste wedstrijden
M15 Cordoba - Clay | ||||
24.11.21 1e ronde | vs. Valerio Aboian | 0-5, - Alan Kohen - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Vero - Clay | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Liam Draxl | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Ezekiel Clark | 7-63, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
06.10.21 1e ronde | vs. Marco De Rossi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Medellin - Clay | ||||
17.09.21 Kwartfinale | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. Adam El Mihdawy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.09.21 1e ronde | vs. Alejandro Hoyos | 0-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Ibague - Clay | ||||
09.09.21 2e ronde | vs. Alejandro Hoyos | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.21 1e ronde | vs. Nicolas Nino Mendoza | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Weston - Clay | ||||
01.07.21 Kwalif. | vs. Cooper Williams | 2-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
01.07.21 1e ronde | vs. Cannon Kingsley | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joshua Sheehy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
08.06.21 Kwalif. | vs. Sergio Luis Hernandez Ramirez | 2-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jackson Ross | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
01.06.21 Kwalif. | vs. Kyle Seelig | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Dickson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pensacola - Clay | ||||
18.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
18.05.21 Kwalif. | vs. Nicolas Kicker | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
23.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-64, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
16.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
07.07.20 1e ronde | vs. Luis David Martinez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Shane Monroe | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Palm - Clay | ||||
04.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Bradley | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.20 Kwalif. | vs. Jaume Pla Malfeito | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Weston - Clay | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.20 Kwalif. | vs. Nicolas Alberto Arreche | 6-3, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
28.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Paty | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.19 Kwalif. | vs. Jose Pereira | 4-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail |
Sacha Modica - laatste wedstrijden
M15 Torello - Hard | ||||
09.12.20 1e ronde | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.12.20 Kwalif. | vs. Joan B Borras Isern | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Inaki Cabrera Bello | 6-3, 6-75, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.10.20 1e ronde | vs. Jack Gibbens | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.10.20 Kwalif. | vs. Luis Patino | 6-4, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
18.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jack Gibbens | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Mugevicius | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Cesar Bourgois | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Moraing | 3-6, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Samoil Lavric | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Yaraslav Shyla | 7-5, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.09.20 Kwalif. | vs. Jack Gibbens | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Makary Adamek | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Bombara | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Aristotelis Thanos | 7-5, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Radenkovic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Barnstaple - I. hard | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Jan Zielinski | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Stocker | 6-3, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anurag Nenwani | 6-74, 6-0, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
07.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oscar Mesquida Berg | 7-5, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
07.01.20 Kwalif. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-79, 7-10 | wedstrijd detail | |
05.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 7-5, 7-67 | wedstrijd detail | |
M25 Chiswick - Hard | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Jones | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Paul Jubb | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Milen Ianakiev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.07.19 Kwalif. | vs. Johannus Monday | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Palma - Hard | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Khotkov | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |