WEDSTRIJD
25.10.18 | 2e ronde | Albert Roglan | Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-3, 6-4 | Tunisia F37 | Hard |
STATISTIEKEN
Albert Roglan | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
1e Service % | 51/90 (57%) | 55/78 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/51 (71%) | 32/55 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/39 (54%) | 16/23 (70%) |
Benutte Breakpoints | 4/4 (100%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/78 (38%) | 33/90 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/168 (52%) | 81/168 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Albert Roglan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Albert Roglan | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Albert Roglan | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
2-4 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
3-4 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Albert Roglan | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Albert Roglan | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Albert Roglan | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Albert Roglan | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Albert Roglan | 4-2 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
5-3 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Albert Roglan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Albert Roglan | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Albert Roglan | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
3-3 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 40-30[BP] | ||
4-3 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-4 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
5-4 | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Albert Roglan vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo - onderlinge wedstrijden
25.10.18 | 2e ronde | Albert Roglan | Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Tunisia F37 | Hard |
Albert Roglan form & Nikolas Sanchez-Izquierdo form
Albert Roglan - laatste wedstrijden
M15 Cairo - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Marlon Vankan | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
01.09.21 2e ronde | vs. Alejandro Garcia | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.21 1e ronde | vs. Pol Amoros Ramos | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.08.21 Kwalif. | vs. Ilya Rudiukov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Masjuan Ginel | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Masjuan Ginel | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.08.21 Kwalif. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Pablo Masjuan Ginel | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Bini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
28.07.21 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.07.21 Kwalif. | vs. Alexis Boureau | 6-2, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
27.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Xavi Matas Ortega | 7-64, 6-75, 10-5 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
20.07.21 Kwalif. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Xavier Gabarro | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Dossetter | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Marbella - Hard | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Clay | ||||
27.04.21 Kwalif. | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Rudiukov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dorian Kos | - | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Samir Hamza Reguig | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Fausto Tabacco | 7-64, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
17.03.21 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 La - Clay | ||||
09.03.21 Kwalif. | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-4, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
09.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Luka Novakovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Matvievici | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Gimenez Pinto | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oscar Pinto Sansano | 6-2, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail |
Nikolas Sanchez-Izquierdo - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Adria Soriano Barrera | 0-6, - Nikolas Sanchez-Izquierdo - scratch | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Bautista Torres | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Andrea Collarini | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Orlando Luz | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Timo Stodder | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Daniel Rincon | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-0, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Parisca | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Miguel Damas | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Darwin Blanch | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Billy Harris | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 7-64, 6-76 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Lorenzo Carboni | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Luca Potenza | 6-2, 4-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
07.10.23 Finale | vs. Gabriele Piraino | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Halve finale | vs. Gianmarco Ferrari | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 Kwartfinale | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 2e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail |