WEDSTRIJD
07.01.20 | Kwalif. | Alberto Barroso Campos | Sacha Modica | 4-6, 7-69, 10-7 | M15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
29.01.97, 27 Jaar
29.01.97, 27 Jaar
Alberto Barroso Campos vs. Sacha Modica - onderlinge wedstrijden
07.01.20 | Kwalif. | Alberto Barroso Campos | Sacha Modica | 4-6, 7-69, 10-7 | wedstrijd detail | M15 Manacor | Hard |
Alberto Barroso Campos form & Sacha Modica form
Alberto Barroso Campos - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Pedro Araujo | 6-1, 6-73, 6-710 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. John Echeverria | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Goncalo Falcao | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gastao Elias | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laurent Lokoli | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Sergio Callejon Hernando | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Pedro Araujo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Cooper Ter Meulen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Ilia Simakin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Luca Castagnola | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Stuart Parker | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.11.23 Halve finale | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Oscar Otte | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. John Sperle | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Fabrizio Andaloro | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 6-2, 6-74, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Adrian Oetzbach | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ye Hongyu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Fabien Salle | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Aziz Dougaz | 6-711, 1-6 | wedstrijd detail |
Sacha Modica - laatste wedstrijden
M15 Torello - Hard | ||||
09.12.20 1e ronde | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.12.20 Kwalif. | vs. Joan B Borras Isern | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Inaki Cabrera Bello | 6-3, 6-75, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.10.20 1e ronde | vs. Jack Gibbens | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.10.20 Kwalif. | vs. Luis Patino | 6-4, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
18.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jack Gibbens | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Mugevicius | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Cesar Bourgois | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Moraing | 3-6, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Yaraslav Shyla | 7-5, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Samoil Lavric | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.09.20 Kwalif. | vs. Jack Gibbens | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Makary Adamek | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Aristotelis Thanos | 7-5, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Bombara | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Radenkovic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Barnstaple - I. hard | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Jan Zielinski | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Stocker | 6-3, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anurag Nenwani | 6-74, 6-0, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
07.01.20 Kwalif. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-79, 7-10 | wedstrijd detail | |
07.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oscar Mesquida Berg | 7-5, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
05.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 7-5, 7-67 | wedstrijd detail | |
M25 Chiswick - Hard | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Jones | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Paul Jubb | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Milen Ianakiev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.07.19 Kwalif. | vs. Johannus Monday | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Palma - Hard | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Khotkov | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |