WEDSTRIJD
25.11.19 | 2e ronde van de kwal. | Alberto Bronzetti | Mats Hermans | 6-1, 6-2 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Italy
05.05.98, 25 Jaar
05.05.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
06.04.96, 27 Jaar
33666 $
06.04.96, 27 Jaar
33666 $
Alberto Bronzetti vs. Mats Hermans - onderlinge wedstrijden
25.11.19 | 2e ronde van de kwal. | Alberto Bronzetti | Mats Hermans | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Alberto Bronzetti form & Mats Hermans form
Alberto Bronzetti - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Aristarkh Safonov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mykhailo Mossur | 7-65, 3-2, Mykhailo Mossur - scratch | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zhenxiong Dong | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Emile Hudd | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Nicolas Jadoun | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Ifi | 6-1, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Artur Kukasian | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Zhu | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Neuburger Higby | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Joaquin Bianchi | 2-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Filippo Giovannini | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. John Sperle | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Devin Badenhorst | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Meduri | 6-75, 6-4, 11-13 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leith Ouerghi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Ryan Seggerman | 7-64, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Filippo Alberti | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Tommaso Schold | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Filippo Moroni | 7-62, 1-5, - Alberto Bronzetti - scratch | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Saveliy Ivanov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dusan Rsovac | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Moghini | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Seita Watanabe | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marsel Ilhan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Mats Hermans - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Niccolo Catini | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mike Loccisano | Mike Loccisano - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
24.11.22 1e ronde | vs. Tao Mu | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.22 Kwalif. | vs. Asaf Friedler | 0-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yoav Levy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tomi Van Den Ham | 2-6, 3-3, - Mats Hermans - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Koksijde - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.22 Kwalif. | vs. Aaron James Williams | 7-5, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Pierre | 6-0, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Troisdorf - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Johnson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Meerbusch - Clay | ||||
13.04.21 Kwalif. | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lars Johann | 3-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jurgen Briand | 6-3, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Furlanetto | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-4, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Basaran Simsek | - Mats Hermans - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.02.20 Kwalif. | vs. Calin Manda | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-64, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alberto Bronzetti | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.10.19 Kwalif. | vs. Mate Voros | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Borroni | 7-62, 1-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Togan Makzume | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Borza | 3-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail |