WEDSTRIJD
17.09.20 | 1e ronde | Aldin Setkic | Arsenije Zlatanovic | 2-6, 6-4, 0-2, - scratch | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Arsenije Zlatanovic | |
Aldin Setkic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Arsenije Zlatanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Aldin Setkic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Arsenije Zlatanovic | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Aldin Setkic | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-5 | Arsenije Zlatanovic | |
0-0 | ||
Aldin Setkic | 2-5 | |
2-6 |
2 | ||
0-0 | Arsenije Zlatanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Aldin Setkic | 0-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Arsenije Zlatanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Aldin Setkic | 1-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Arsenije Zlatanovic | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
Aldin Setkic | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
3-3 | Arsenije Zlatanovic | |
0-0 | ||
Aldin Setkic | 4-3 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 40-A[BP] | ||
4-4 | Arsenije Zlatanovic | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Aldin Setkic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Arsenije Zlatanovic | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Aldin Setkic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Arsenije Zlatanovic | |
0-0, 15-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Aldin Setkic vs. Arsenije Zlatanovic - onderlinge wedstrijden
17.09.20 | 1e ronde | Aldin Setkic | Arsenije Zlatanovic | 2-6, 6-4, 0-2, Arsenije Zlatanovic - scratch | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
23.05.11 | Kwartfinale | Arsenije Zlatanovic | Aldin Setkic | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Bosnia & | Clay |
06.08.07 | 1e ronde | Arsenije Zlatanovic | Aldin Setkic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | Serbia F3 | Clay |
Aldin Setkic form & Arsenije Zlatanovic form
Aldin Setkic - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Michal Krajci | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Stefan Popovic | 6-3, 2-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Pedro Iamachkine | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Nicolas Buitrago | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Luka Pavlovic | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Vuk Radjenovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Nathan Seateun | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Gabriel Decamps | 7-60, 2-6, 0-2, - Aldin Setkic - scratch | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Benoit Paire | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyrian Jacquet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Milan Welte | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Alex Rybakov | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Daniel Salazar Martinez | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Neo Niedner | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Konstantin Cucka | 6-1, - Aldin Setkic - scratch | wedstrijd detail | |
Troisdorf Challenger - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-63, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-2, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Andrej Radojicic | - | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Luka Mikrut | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 6-2, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Arsenije Zlatanovic - laatste wedstrijden
M25 Porec - Clay | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Biro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Rafael Giotis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Lanik | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Roggero | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Janicije Sasha Karic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Niels Visker | 0-2, - Arsenije Zlatanovic - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Omar El-Moslemany | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.11.20 Kwalif. | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
17.09.20 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 6-2, 4-6, 2-0, - Arsenije Zlatanovic - scratch | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde | vs. Koray Kirci | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.20 1e ronde | vs. Petar Pjevcevic | 4-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
09.09.20 1e ronde | vs. Marko Miladinovic | 6-1, 0-6, - Arsenije Zlatanovic - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Aziz Kijametovic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.20 1e ronde | vs. Boris Butulija | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.09.20 1e ronde | vs. Marko Tepavac | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.08.20 1e ronde | vs. Matias Zukas | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.20 1e ronde | vs. Milan Drinic | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.07.20 1e ronde | vs. Viktor Troicki | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Aziz Kijametovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Pavle Daljev | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Tavilla | 0-5, - Arsenije Zlatanovic - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.11.19 Kwalif. | vs. Vladislav Ivanov | 5-7, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ilya Rudiukov | 6-79, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Leonardo Lopez Linquet | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail |