WEDSTRIJD
21.10.20 | 2e ronde | Alejandro Davidovich Fokina | Steve Johnson | 7-63, 6-3 | Cologne | I. hard |
STATISTIEKEN
Alejandro Davidovich Fokina | Steve Johnson | |
1e Service % | 49/77 (64%) | 40/65 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/49 (73%) | 24/40 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/28 (50%) | 14/25 (56%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/65 (42%) | 27/77 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/142 (54%) | 65/142 (46%) |
Dubbele fouten | 5 | 1 |
Aces | 1 | 9 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Steve Johnson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Steve Johnson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Steve Johnson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Steve Johnson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Steve Johnson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Steve Johnson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Steve Johnson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Steve Johnson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Steve Johnson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Steve Johnson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alejandro Davidovich Fokina vs. Steve Johnson - onderlinge wedstrijden
07.10.21 | 1e ronde | Alejandro Davidovich Fokina | Steve Johnson | 6-75, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Indian Wells | Hard |
21.10.20 | 2e ronde | Alejandro Davidovich Fokina | Steve Johnson | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | Cologne | I. hard |
Alejandro Davidovich Fokina form & Steve Johnson form
Alejandro Davidovich Fokina - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
24.03.24 3e ronde | vs. Casper Ruud | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 2e ronde | vs. Juncheng Shang | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Arthur Fils | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
29.02.24 Kwartfinale | vs. Daniil Medvedev | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Jakub Mensik | 7-67, 1-0, Jakub Mensik - scratch | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Fabian Marozsan | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Jakub Mensik | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Jan-Lennard Struff | 6-4, 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Ugo Humbert | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Nuno Borges | 6-77, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 6-4, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
01.01.24 | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.12.23 | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
31.10.23 2e ronde | vs. Tallon Griekspoor | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Ben Shelton | 7-64, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
08.10.23 2e ronde | vs. Arthur Fils | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 2e ronde | vs. Alexander Zverev | 7-64, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Vancouver - I. hard | ||||
22.09.23 | vs. Francisco Cerundolo | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
17.09.23 | vs. Soon-Woo Kwon | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.09.23 | vs. Novak Djokovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 | vs. Jiri Lehecka | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
01.09.23 3e ronde | vs. Tommy Paul | 1-6, 0-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Marcos Giron | 6-4, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Novak Djokovic | 4-6, - Alejandro Davidovich Fokina - scratch | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Alex De Minaur | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Steve Johnson - laatste wedstrijden
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emilio Nava | 7-66, 6-710, 4-6 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Kovacevic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Christopher Eubanks | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 6-3, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timo Stodder | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Nishesh Basavareddy | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Christian Harrison | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Zachary Svajda | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Stefan Dostanic | 7-63, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 2-6, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Stanford Challenger - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Yosuke Watanuki | 5-7, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lexington Challenger - Hard | ||||
06.08.23 Finale | vs. Arthur Cazaux | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.23 Halve finale | vs. Tennys Sandgren | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Ulises Blanch | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Eliot Spizzirri | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Billy Harris | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Ugo Humbert | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Yunseong Chung | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Chicago Challenger - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Nishesh Basavareddy | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bloomfield Hills - Hard | ||||
09.07.23 Finale | vs. Mikhail Kukushkin | 6-4, 6-77, 7-64 | wedstrijd detail | |
08.07.23 Halve finale | vs. Tristan Schoolkate | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-4, 6-70, 7-64 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. James McCabe | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Aidan Mchugh | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominic Stricker | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - Grass | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Arthur Fery | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zizou Bergs | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |