WEDSTRIJD
11.09.19 | 2e ronde | Alejandro Tabilo | Matej Sabanov | 6-2, 6-0 | Banja Luka | Clay |
STATISTIEKEN
Alejandro Tabilo | Matej Sabanov | |
1e Service % | 26/47 (55%) | 23/40 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/26 (81%) | 14/23 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/21 (57%) | 2/17 (12%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/40 (60%) | 14/47 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/87 (66%) | 30/87 (34%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alejandro Tabilo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Matej Sabanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alejandro Tabilo | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alejandro Tabilo | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Matej Sabanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alejandro Tabilo | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Alejandro Tabilo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Matej Sabanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alejandro Tabilo | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alejandro Tabilo | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alejandro Tabilo vs. Matej Sabanov - onderlinge wedstrijden
11.09.19 | 2e ronde | Alejandro Tabilo | Matej Sabanov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Banja Luka | Clay |
Alejandro Tabilo form & Matej Sabanov form
Alejandro Tabilo - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
24.03.24 2e ronde | vs. Grigor Dimitrov | 7-65, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
03.03.24 Finale | vs. Sebastian Baez | 6-3, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Corentin Moutet | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Luciano Darderi | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
04.02.24 | vs. Ignacio Buse | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Rubber 1 | vs. Juan Pablo Varillas | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-62, 6-77, 6-1, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
13.01.24 Finale | vs. Taro Daniel | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Halve finale | vs. Arthur Fils | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Cameron Norrie | Cameron Norrie - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Borna Gojo | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Patrick Kypson | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isaac Becroft | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Bernard Tomic | 6-4, 6-74, 7-69 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Mateus Alves | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Jose Statham | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Luciano Darderi | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Matej Sabanov - laatste wedstrijden
Cordenons Challenger - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Attila Balazs | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.05.22 Kwalif. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 7-62, 4-1, Fabian Marozsan - scratch | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
22.03.21 Kwalif. | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
24.07.20 1e ronde | vs. Marko Tepavac | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Darko Jandric | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.07.20 1e ronde | vs. Pavle Daljev | 6-1, 4-1, Pavle Daljev - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Vladan Tadic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Boris Butulija | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Matias Zukas | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Marko Miladinovic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Mirza Basic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Nemanja Malesevic | 7-5, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.06.20 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen Challenger - Hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Fajing Sun | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Fabien Reboul | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Liuzhou Challenger - Hard | ||||
23.10.19 2e ronde | vs. Christopher Eubanks | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Yuanfeng Li | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Ivan Sabanov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Robert Damian Savin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
11.09.19 2e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Vanja Dobrnjac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Pontedera - Clay | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |