WEDSTRIJD
20.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Aleksandr Bulitski | Volodymyr Malakhov | 6-2, 6-1 | M15 Irpin | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
08.06.00, 23 Jaar
08.06.00, 23 Jaar
Aleksandr Bulitski vs. Volodymyr Malakhov - onderlinge wedstrijden
20.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Aleksandr Bulitski | Volodymyr Malakhov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Irpin | Clay |
Aleksandr Bulitski form & Volodymyr Malakhov form
Aleksandr Bulitski - laatste wedstrijden
M15 Saarlouis - Clay | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Masato Perera | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lennart Melzer | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yvo Panak | 6-4, 6-70, 6-10 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Blecha | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Duarte Vale | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matteo De Vincentis | 6-2, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.04.23 Kwalif. | vs. Axel Garcian | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - Carpet | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Johannes Haerteis | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.03.23 Kwalif. | vs. Mick Veldheer | 4-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Morolli | 6-75, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Zach Stephens | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Tomas Lanik | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Min Seong Kim | Min Seong Kim - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yurii Dzhavakian | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Pedja Krstin | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Mark Wallner | 6-1, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Florian Broska | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Giovanni Oradini | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
23.01.23 Kwalif. | vs. Dominik Recek | 6-3, 4-6, 17-15 | wedstrijd detail | |
22.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zian Vanderstappen | 4-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - I. hard | ||||
16.01.23 1e ronde | vs. Nicolas Kobelt | 4-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
10.12.22 Halve finale | vs. Abedallah Shelbayh | 0-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.12.22 Kwartfinale | vs. Andrea Guerrieri | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.12.22 2e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.12.22 1e ronde | vs. Jakub Kroslak | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.12.22 Kwalif. | vs. Jan Kupcic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Kyjaci | 4-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail |
Volodymyr Malakhov - laatste wedstrijden
M15 Irpin - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Bulitski | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F27 - Hard | ||||
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. S.prithvi Sekhar | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F26 - Hard | ||||
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nikolas Walterscheid-Tukic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Aly Shokeir | 7-66, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ukraine F4 - Clay | ||||
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Boychuk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vadym Prynko | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ukraine F3 - Clay | ||||
22.05.18 1e ronde | vs. Jonas Merckx | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.05.18 Kwalif. | vs. Yuriy Kryvoy | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anatoliy Petrenko | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Philipp Sikorski | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ukraine F2 - Clay | ||||
15.05.18 1e ronde | vs. Artem Smirnov | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ukraine F1 - Clay | ||||
08.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Danyil Chornous | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |