Turkey
29.04.00, 23 Jaar
13190 $
29.04.00, 23 Jaar
13190 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Kuzey Cekirge vs. Aleksandre Metreveli - onderlinge wedstrijden
geen wedstrijd gevonden |
Kuzey Cekirge form & Aleksandre Metreveli form
Kuzey Cekirge - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Edison Ambarzumjan | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Hernan Casanova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Martin Krumich | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Noah Lopez | 1-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Abramov | 3-6, 7-65, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Giles Hussey | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Kilian Martinez | 2-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marc Ros Mesas | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-4, 0-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Vesa Ahti | 6-4, 6-74, 5-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Djukic Valera | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mustapha El Natour | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andres Fernandez Canovas | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 7-62, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freek Van Donselaar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 1-4, - Kuzey Cekirge - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Francisco Oliveira | 6-3, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fred Simonsson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Felix Gill | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Nikolay Nedelchev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-1, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martins Rocens | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Aleksandre Metreveli - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 0-3, - Aleksandre Metreveli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Henry Searle | - Aleksandre Metreveli - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ignacio Parisca | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Andrea Gola | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Ali Habib | 2-6, 0-1, - Aleksandre Metreveli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 7-65, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Martin Krumich | 1-6, 7-67, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Debru | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Max Wiskandt | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Jakob Schnaitter | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Gregor Ramskogler | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Benedikt Emesz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Daniel Paty | 0-4, - Aleksandre Metreveli - scratch | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Vincent Marysko | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Niels Visker | 6-0, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rome - Clay | ||||
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Mirgone | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Bodrum - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Alexander Donski | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
03.05.23 2e ronde | vs. Egor Agafonov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |