WEDSTRIJD
10.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Alen Avidzba | Ernests Gulbis | 4-6, 6-3, 7-62 | St. Petersburg | I. hard |
STATISTIEKEN
Alen Avidzba | Ernests Gulbis | |
1e Service % | 73/103 (71%) | 69/102 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 54/73 (74%) | 52/69 (75%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/30 (50%) | 13/33 (39%) |
Benutte Breakpoints | 2/7 (29%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/102 (36%) | 34/103 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 106/205 (52%) | 99/205 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 6 |
Aces | 3 | 11 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alen Avidzba | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alen Avidzba | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alen Avidzba | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alen Avidzba | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alen Avidzba | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Alen Avidzba | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alen Avidzba | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alen Avidzba | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alen Avidzba | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alen Avidzba | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alen Avidzba | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alen Avidzba | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alen Avidzba | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alen Avidzba | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Ernests Gulbis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alen Avidzba | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Ernests Gulbis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alen Avidzba | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Ernests Gulbis | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alen Avidzba vs. Ernests Gulbis - onderlinge wedstrijden
10.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Alen Avidzba | Ernests Gulbis | 4-6, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | St. Petersburg | I. hard |
Alen Avidzba form & Ernests Gulbis form
Alen Avidzba - laatste wedstrijden
M25 Quinta - Hard | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 2-6, 0-1, - Alen Avidzba - scratch | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Hillel Rousseau | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.04.21 Kwartfinale | vs. Christoph Negritu | 0-4, - Alen Avidzba - scratch | wedstrijd detail | |
08.04.21 2e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 7-68, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.04.21 1e ronde | vs. Hazem Naow | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.04.21 Kwartfinale | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.04.21 2e ronde | vs. Christian Langmo | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.03.21 1e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
07.03.21 Finale | vs. Lucas Poullain | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.21 Halve finale | vs. Mischa Zverev | 6-2, 2-0, Mischa Zverev - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.21 Kwartfinale | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.21 2e ronde | vs. Edoardo Graziani | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.21 1e ronde | vs. Arthur Reymond | 6-2, 1-0, Arthur Reymond - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 6-70, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bressuire - I. hard | ||||
19.01.21 1e ronde | vs. Baptiste Crepatte | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
11.10.20 Kwalif. | vs. Jeff Wolf | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ernests Gulbis | 4-6, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
27.09.20 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.20 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.20 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.20 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Lucas Catarina | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 6-4, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Stuart Parker | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Simon Carr | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde | vs. Yanais Laurent | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.08.20 1e ronde | vs. Thomas Laurent | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Ernests Gulbis - laatste wedstrijden
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.23 | vs. Daniel Cukierman | 6-1, 2-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Gauthier Onclin | 7-66, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.23 1e ronde | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.23 Kwalif. | vs. Tibo Colson | 2-6, 0-3, - Ernests Gulbis - scratch | wedstrijd detail | |
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Broom | 1-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 Kwalif. | vs. Christian Harrison | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Decamps | 6-1, 0-0, Gabriel Decamps - scratch | wedstrijd detail | |
Vilnus Challenger - I. hard | ||||
18.10.22 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Humbert | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
08.08.22 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Alexandre Muller | 3-6, 0-2, - Ernests Gulbis - scratch | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
31.07.22 Finale | vs. Dominic Stricker | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.22 Halve finale | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.07.22 Kwartfinale | vs. Dennis Novak | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
28.07.22 2e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 6-74, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.07.22 Kwalif. | vs. Yshai Oliel | 0-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Matusevich | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
18.07.22 Kwalif. | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Eysseric | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Jozef Kovalik | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Evan King | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Milan Challenger - Clay | ||||
22.06.22 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 3-6, 2-4, - Ernests Gulbis - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde | vs. Julian Lenz | 5-7, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
Parma Challenger - Clay | ||||
13.06.22 Kwalif. | vs. Michael Geerts | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Perugia Challenger - Clay | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Chepelev | 6-76, 0-4, - Ernests Gulbis - scratch | wedstrijd detail |