WEDSTRIJD
02.10.19 | 1e ronde | Alessandro Bega | Daniele Catini | 6-2, 6-0 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Alessandro Bega | Daniele Catini | |
1e Service % | 20/35 (57%) | 26/43 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/20 (75%) | 16/26 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/15 (87%) | 2/17 (12%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/43 (58%) | 7/35 (20%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/78 (68%) | 25/78 (32%) |
Dubbele fouten | ||
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Daniele Catini | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alessandro Bega | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Daniele Catini | |
0-0 | ||
Alessandro Bega | 2-1 | |
0-0, 15-15 | ||
3-1 | Daniele Catini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alessandro Bega | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-2 | Daniele Catini | |
0-0 | ||
Alessandro Bega | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Daniele Catini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Bega | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-0 | Daniele Catini | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alessandro Bega | 3-0 | |
0-0, 30-15 | ||
4-0 | Daniele Catini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Bega | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
18.10.95, 28 Jaar
18.10.95, 28 Jaar
Alessandro Bega vs. Daniele Catini - onderlinge wedstrijden
02.10.19 | 1e ronde | Alessandro Bega | Daniele Catini | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Alessandro Bega form & Daniele Catini form
Alessandro Bega - laatste wedstrijden
Lisbon Challenger - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Berrettini | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Matusevich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Liam Broady | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.21 Kwalif. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Glenn Smits | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kyiv Challenger - Clay | ||||
07.09.21 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Lesa - Clay | ||||
29.08.21 Finale | vs. Matteo Martineau | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.21 Halve finale | vs. Harold Mayot | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.08.21 Kwartfinale | vs. Federico Arnaboldi | Federico Arnaboldi - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.08.21 1e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 6-3, 3-0, Federico Bertuccioli - scratch | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Federico Marchetti | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Arthur Fery | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
26.07.21 Kwalif. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. John Echeverria | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Max Purcell | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 1e ronde | vs. Wojciech Marek | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Forli Challenger - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Gaiba - Grass | ||||
11.06.21 Kwartfinale | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.06.21 2e ronde | vs. Andrea Basso | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kouvola - Hard | ||||
29.05.21 Halve finale | vs. Anton Matusevich | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.21 Kwartfinale | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.05.21 2e ronde | vs. Arvid Nordquist | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
23.05.21 Finale | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.21 Halve finale | vs. Yanki Erel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Daniele Catini - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Papik | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Hellfritsch | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe Tresca | 6-75, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Zharkov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Naoki Tajima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Davide Albertoni | 6-74, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
07.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anwar Elkamony | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Alessandro Bega | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mao Takada | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tunisia F39 - Hard | ||||
05.11.18 Kwalif. | vs. Niccolo Inserra | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Timo Schildknecht | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tunisia F38 - Hard | ||||
28.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Arthur Bernabe | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rayen Zribi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Russia F6 - Clay | ||||
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Thibault Cancel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Georgia F3 - Clay | ||||
22.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vadim Alekseenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Filichev | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Georgia F1 - Clay | ||||
11.07.18 1e ronde | vs. Nicolas Alberto Arreche | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.07.18 Kwalif. | vs. Vladimir Korolev | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Shahin Khaledan | 7-5, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Dacenko | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tunisia F12 - Clay | ||||
24.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Munoz-Abreu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F11 - Clay | ||||
19.03.18 Kwalif. | vs. Simone Roncalli | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Merino | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Darko Bojanovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tunisia F10 - Clay | ||||
10.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Calvano | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Tunisia F40 - Clay | ||||
18.12.17 2e ronde van de kwal. | vs. Aziz Ouakaa | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail |