WEDSTRIJD
08.11.18 | 2e ronde | Alessandro Bega | Luca Potenza | 6-1, 6-2 | Tunisia F39 | Hard |
STATISTIEKEN
Alessandro Bega | Luca Potenza | |
1e Service % | 22/38 (58%) | 38/44 (86%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 13/22 (59%) | 15/38 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/16 (75%) | 3/6 (50%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/44 (59%) | 13/38 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 51/82 (62%) | 31/82 (38%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Luca Potenza | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alessandro Bega | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Luca Potenza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alessandro Bega | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Luca Potenza | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-1 | Luca Potenza | |
Alessandro Bega | 5-1 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
Alessandro Bega | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Luca Potenza | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alessandro Bega | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Luca Potenza | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Bega | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Alessandro Bega | 3-2 | |
0-0, 40-30 | ||
Alessandro Bega | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Luca Potenza | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alessandro Bega vs. Luca Potenza - onderlinge wedstrijden
09.06.21 | 1e ronde | Alessandro Bega | Luca Potenza | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Gaiba | Grass |
08.11.18 | 2e ronde | Alessandro Bega | Luca Potenza | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Tunisia F39 | Hard |
Alessandro Bega form & Luca Potenza form
Alessandro Bega - laatste wedstrijden
Lisbon Challenger - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Berrettini | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Matusevich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Liam Broady | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.21 Kwalif. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Glenn Smits | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kyiv Challenger - Clay | ||||
07.09.21 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Lesa - Clay | ||||
29.08.21 Finale | vs. Matteo Martineau | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.21 Halve finale | vs. Harold Mayot | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.08.21 Kwartfinale | vs. Federico Arnaboldi | Federico Arnaboldi - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.08.21 1e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 6-3, 3-0, Federico Bertuccioli - scratch | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Federico Marchetti | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Arthur Fery | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
26.07.21 Kwalif. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. John Echeverria | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Max Purcell | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 1e ronde | vs. Wojciech Marek | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Forli Challenger - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Gaiba - Grass | ||||
11.06.21 Kwartfinale | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.06.21 2e ronde | vs. Andrea Basso | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kouvola - Hard | ||||
29.05.21 Halve finale | vs. Anton Matusevich | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.21 Kwartfinale | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.05.21 2e ronde | vs. Arvid Nordquist | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
23.05.21 Finale | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.21 Halve finale | vs. Yanki Erel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Luca Potenza - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Fabrizio Andaloro | 4-6, 6-3, 6-70 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Florian Broska | 3-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Massimo Giunta | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Marcel Politowicz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Fabio De Michele | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Luca Castagnola | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Igor Kudriashov | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Pablo Trochu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Luca Castagnola | 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Benjamin Pietri | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Alaa Trifi | 6-74, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mikhail Gorokhov | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Luca Castagnola | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 6-74, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Andrea Gola | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Luciano Carraro | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 6-4, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 Kwartfinale | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Gabriele Piraino | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Gian Marco Moroni | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Carlo Alberto Caniato | 1-6, 7-60, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Manuel Plunger | 4-6, - Luca Potenza - scratch | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Donski | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Todi Challenger - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Miljan Zekic | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |