WEDSTRIJD
07.05.19 | 1e ronde | Alessandro Bega | Peter Torebko | 4-6, 7-5, 1-0, - scratch | Rome Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Alessandro Bega | Peter Torebko | |
1e Service % | 45/73 (62%) | 32/72 (44%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/45 (64%) | 24/32 (75%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/28 (61%) | 20/40 (50%) |
Benutte Breakpoints | 3/9 (33%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/72 (39%) | 27/73 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/145 (51%) | 71/145 (49%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 3 | 9 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alessandro Bega vs. Peter Torebko - onderlinge wedstrijden
07.05.19 | 1e ronde | Alessandro Bega | Peter Torebko | 4-6, 7-5, 1-0, Peter Torebko - scratch | wedstrijd detail | Rome Challenger | Clay |
Alessandro Bega form & Peter Torebko form
Alessandro Bega - laatste wedstrijden
Lisbon Challenger - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Berrettini | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Matusevich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Liam Broady | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.21 Kwalif. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Glenn Smits | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kyiv Challenger - Clay | ||||
07.09.21 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Lesa - Clay | ||||
29.08.21 Finale | vs. Matteo Martineau | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.21 Halve finale | vs. Harold Mayot | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.08.21 Kwartfinale | vs. Federico Arnaboldi | Federico Arnaboldi - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Federico Marchetti | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.08.21 1e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 6-3, 3-0, Federico Bertuccioli - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Arthur Fery | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
26.07.21 Kwalif. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. John Echeverria | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Max Purcell | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 1e ronde | vs. Wojciech Marek | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Forli Challenger - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Gaiba - Grass | ||||
11.06.21 Kwartfinale | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.06.21 2e ronde | vs. Andrea Basso | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kouvola - Hard | ||||
29.05.21 Halve finale | vs. Anton Matusevich | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.21 Kwartfinale | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.05.21 2e ronde | vs. Arvid Nordquist | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
23.05.21 Finale | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.21 Halve finale | vs. Yanki Erel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Peter Torebko - laatste wedstrijden
M25+H Lesa - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Ueberlingen - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Inigo Cervantes | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Karlo Cubelic | 6-71, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
26.06.20 1e ronde | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.06.20 1e ronde | vs. Julian Lenz | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Kevin Krawietz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.20 1e ronde | vs. Johannes Haerteis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.06.20 1e ronde | vs. Yannick Maden | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
11.06.20 1e ronde | vs. Louis Wessels | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Marsel Ilhan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.03.20 Halve finale | vs. Peter Heller | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Kwartfinale | vs. Petr Nouza | 6-1, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.20 2e ronde | vs. Martin Damm | 3-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Gokberk Saritas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
15.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cameron Norrie | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
13.02.20 2e ronde | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde | vs. Jordi Arconada | 6-3, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Palm - Clay | ||||
08.02.20 Kwartfinale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-2, 6-77, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.02.20 2e ronde | vs. Alen Avidzba | 5-7, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.20 1e ronde | vs. Justin Butsch | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Weston - Clay | ||||
31.01.20 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |