WEDSTRIJD
22.05.19 | 2e ronde | Alessandro Bega | Sem Verbeek | 6-1, 6-0 | Jerusalem Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Alessandro Bega | Sem Verbeek | |
1e Service % | 16/33 (48%) | 13/31 (42%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 13/16 (81%) | 5/13 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/17 (88%) | 4/18 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/31 (71%) | 5/33 (15%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 50/64 (78%) | 14/64 (22%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alessandro Bega vs. Sem Verbeek - onderlinge wedstrijden
22.05.19 | 2e ronde | Alessandro Bega | Sem Verbeek | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Jerusalem Challenger | Hard |
Alessandro Bega form & Sem Verbeek form
Alessandro Bega - laatste wedstrijden
Lisbon Challenger - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Berrettini | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Matusevich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Liam Broady | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.21 Kwalif. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Glenn Smits | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kyiv Challenger - Clay | ||||
07.09.21 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Lesa - Clay | ||||
29.08.21 Finale | vs. Matteo Martineau | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.21 Halve finale | vs. Harold Mayot | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.08.21 Kwartfinale | vs. Federico Arnaboldi | Federico Arnaboldi - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.08.21 1e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 6-3, 3-0, Federico Bertuccioli - scratch | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Federico Marchetti | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Arthur Fery | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
26.07.21 Kwalif. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. John Echeverria | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Max Purcell | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 1e ronde | vs. Wojciech Marek | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Forli Challenger - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Gaiba - Grass | ||||
11.06.21 Kwartfinale | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.06.21 2e ronde | vs. Andrea Basso | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kouvola - Hard | ||||
29.05.21 Halve finale | vs. Anton Matusevich | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.21 Kwartfinale | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.05.21 2e ronde | vs. Arvid Nordquist | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
23.05.21 Finale | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.21 Halve finale | vs. Yanki Erel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Sem Verbeek - laatste wedstrijden
St. Brieuc - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Amersfoort Challenger - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Gakhov | 6-73, 6-76 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Krumich | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.22 Kwalif. | vs. Evan Furness | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
29.06.21 1e ronde | vs. Gastao Elias | 7-67, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.06.21 Kwalif. | vs. Francisco Cabral | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
27.08.20 2e ronde | vs. Clement Geens | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Louis Wessels | 7-60, Louis Wessels - scratch | wedstrijd detail | |
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lodewijk Weststrate | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.20 Kwalif. | vs. Valentin Royer | 7-5, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Digraci | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.20 2e ronde | vs. Jannik Sinner | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.03.20 Kwalif. | vs. Stephane Robert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bendigo Challenger - Hard | ||||
12.01.20 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 7-67, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Michail Pervolarakis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 Kwalif. | vs. Dennis Novikov | 6-2, 7-60 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
16.09.19 1e ronde | vs. Luke Johnson | 6-1, 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.19 2e ronde | vs. Dudi Sela | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Aptos Challenger - Hard | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Jannik Sinner | 6-3, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 Kwalif. | vs. Keegan Smith | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lexington Challenger - Hard | ||||
01.08.19 3e ronde | vs. Lloyd Glasspool | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 2e ronde | vs. Enzo Wallart | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Granby Challenger - Hard | ||||
22.07.19 1e ronde | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Amersfoort Challenger - Clay | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |