WEDSTRIJD
20.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Alessandro Coppini | Davide Negrotti | 6-1, 6-1 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Italy
01.05.98, 25 Jaar
01.05.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
14.07.96, 27 Jaar
14.07.96, 27 Jaar
Alessandro Coppini vs. Davide Negrotti - onderlinge wedstrijden
20.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Alessandro Coppini | Davide Negrotti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Alessandro Coppini form & Davide Negrotti form
Alessandro Coppini - laatste wedstrijden
M15 Las - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Rincon | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
09.03.20 Kwalif. | vs. Billy Harris | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Vatteroni | 2-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ayman Azarioh | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Faro - Hard | ||||
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Russell Henderson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Terence Das | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alexis Boureau | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Morgan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Puskar | 4-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
03.02.20 Kwalif. | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Tomassetti | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Cabral | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.20 Kwalif. | vs. Pawel Juszczak | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Patrik Hartmeier | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Sanchez Gonzalez Alejandro | 4-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Gabriel Petit | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Niklas Koch | 3-6, 7-64, 10-6 | wedstrijd detail | |
16.12.19 Kwalif. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noam Okala | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.12.19 1e ronde | vs. Thomas Laurent | 6-1, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.12.19 Kwalif. | vs. Theo Arribage | 6-2, 2-6, 10-0 | wedstrijd detail | |
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Loncar | 4-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Cerny | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Negrotti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 6-74, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
01.10.19 Kwalif. | vs. Lorenzo Rottoli | 4-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Mannapov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Davide Negrotti - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Coppini | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Delf Gohlke | 6-74, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
Italy F36 - Clay | ||||
30.10.17 Kwalif. | vs. Franco Capalbo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 7-61, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Mazzucchelli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Italy F35 - Clay | ||||
23.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Mazza | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Italy F34 - Clay | ||||
16.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Borroni | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Piquerez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Egypt F12 - Hard | ||||
03.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F11 - Hard | ||||
27.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Maiga | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F8 - Hard | ||||
06.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ovcharov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F7 - Hard | ||||
27.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F6 - Hard | ||||
20.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Lakshit Sood | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F5 - Hard | ||||
06.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F4 - Hard | ||||
30.01.17 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Erler | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.17 1e ronde van de kwal. | vs. Atakan Gezer | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Turkey F3 - Hard | ||||
23.01.17 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre Louis Dodens | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F33 - Hard | ||||
14.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Anwar Elkamony | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.16 2e ronde van de kwal. | vs. Joy Vigani | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F32 - Hard | ||||
07.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Yann Wojcik | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F31 - Hard | ||||
31.10.16 2e ronde van de kwal. | vs. Shahbaaz Khan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Croatia F11 - Clay | ||||
17.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Sabanov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Croatia F10 - Clay | ||||
10.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Bobbie De Goeijen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Croatia F9 - Clay | ||||
03.10.16 2e ronde van de kwal. | vs. Milan Drinic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ludvig Aaes | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Egypt F26 - Clay | ||||
26.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Morr | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F25 - Clay | ||||
19.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Nikita Gudozhnikov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Romania F16 - Clay | ||||
05.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Cozma | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Romania F15 - Clay | ||||
29.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |