WEDSTRIJD
29.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Alessandro Coppini | Jack Gibbens | 4-6, 6-1, 10-2 | M15 Las | Clay |
STATISTIEKEN
Italy
01.05.98, 25 Jaar
01.05.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
23.06.97, 26 Jaar
23.06.97, 26 Jaar
Alessandro Coppini vs. Jack Gibbens - onderlinge wedstrijden
29.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Alessandro Coppini | Jack Gibbens | 4-6, 6-1, 10-2 | wedstrijd detail | M15 Las | Clay |
Alessandro Coppini form & Jack Gibbens form
Alessandro Coppini - laatste wedstrijden
M15 Las - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Rincon | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Vatteroni | 2-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Billy Harris | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ayman Azarioh | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Faro - Hard | ||||
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Russell Henderson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Terence Das | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alexis Boureau | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Morgan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.02.20 Kwalif. | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Puskar | 4-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Tomassetti | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Cabral | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.20 Kwalif. | vs. Pawel Juszczak | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Patrik Hartmeier | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Sanchez Gonzalez Alejandro | 4-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Gabriel Petit | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.12.19 Kwalif. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Niklas Koch | 3-6, 7-64, 10-6 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noam Okala | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.12.19 1e ronde | vs. Thomas Laurent | 6-1, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.12.19 Kwalif. | vs. Theo Arribage | 6-2, 2-6, 10-0 | wedstrijd detail | |
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Loncar | 4-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Cerny | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Negrotti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 6-74, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
01.10.19 Kwalif. | vs. Lorenzo Rottoli | 4-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Mannapov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Jack Gibbens - laatste wedstrijden
M25 Sunderland - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcus Walters | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. James Beaven | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Siim Troost | 4-6, 7-66, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jake Van Emburgh | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Johannes Ingildsen | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Eric Morris | 4-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 7-67, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Sheffield - I. hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Mark Lajal | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 Kwalif. | vs. Tadas Babelis | 7-5, 4-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Finn Lester | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hamish Stewart | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joseph Newman-Billington | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Billy Blaydes | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Grass | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Finn Murgett | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Coquelin | 5-7, 7-62, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
28.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Matthew Beecher | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Merre | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Rankin | 6-75, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Shrewsbury - I. hard | ||||
07.02.22 Kwalif. | vs. Johannes Ingildsen | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Llewelyn Bevan | 4-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
24.01.22 Kwalif. | vs. Harry Wendelken | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Beecher | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Bath - I. hard | ||||
10.01.22 Kwalif. | vs. Ben Jones | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Billy Blaydes | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Matic Spec | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
06.10.21 Kwalif. | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 6-4, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
05.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Diego Bustamante | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Jones | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |