WEDSTRIJD
16.12.19 | Kwalif. | Alessandro Coppini | Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 6-4 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Italy
01.05.98, 25 Jaar
01.05.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Norway
15.11.00, 23 Jaar
15.11.00, 23 Jaar
Alessandro Coppini vs. Lukas Hellum Lilleengen - onderlinge wedstrijden
16.12.19 | Kwalif. | Alessandro Coppini | Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Alessandro Coppini form & Lukas Hellum Lilleengen form
Alessandro Coppini - laatste wedstrijden
M15 Las - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Rincon | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ayman Azarioh | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Vatteroni | 2-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Billy Harris | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Faro - Hard | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Terence Das | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Russell Henderson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alexis Boureau | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Morgan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Puskar | 4-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
03.02.20 Kwalif. | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Tomassetti | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Cabral | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.20 Kwalif. | vs. Pawel Juszczak | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Patrik Hartmeier | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Sanchez Gonzalez Alejandro | 4-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Gabriel Petit | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Niklas Koch | 3-6, 7-64, 10-6 | wedstrijd detail | |
16.12.19 Kwalif. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noam Okala | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.12.19 1e ronde | vs. Thomas Laurent | 6-1, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.12.19 Kwalif. | vs. Theo Arribage | 6-2, 2-6, 10-0 | wedstrijd detail | |
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Loncar | 4-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Cerny | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Negrotti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 6-74, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
01.10.19 Kwalif. | vs. Lorenzo Rottoli | 4-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Mannapov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Lukas Hellum Lilleengen - laatste wedstrijden
M25 Faro - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Vocel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Osgar O'Hoisin | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Afonso Portugal | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Darius Florin Pop | 6-73, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Rashed Nawaf | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Loge | 3-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Zhengqing Ji | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Silvestre | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
20.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-0, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.23 Kwalif. | vs. Maxence Rivet | 6-3, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - I. hard | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henrik Bladelius | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.10.22 Kwalif. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Youssef Labbene | 5-7, 6-2, 11-13 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Vito Tonejc | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Benjamin Hannestad | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
17.09.22 | vs. Sumit Nagal | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Malmo - Clay | ||||
18.08.22 2e ronde | vs. Filip Bergevi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Louis Wessels | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Vilius Gaubas | 7-5, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail |