WEDSTRIJD
05.03.19 | 2e ronde | Alessandro Giannessi | Andrea Collarini | 7-65, 5-7, 6-4 | Santiago Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Alessandro Giannessi | Andrea Collarini | |
1e Service % | 73/103 (71%) | 60/102 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 53/73 (73%) | 44/60 (73%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/30 (50%) | 23/42 (55%) |
Benutte Breakpoints | 4/11 (36%) | 4/12 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/102 (34%) | 35/103 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 103/205 (50%) | 102/205 (50%) |
Dubbele fouten | 4 | 7 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alessandro Giannessi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Giannessi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alessandro Giannessi | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alessandro Giannessi | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alessandro Giannessi | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alessandro Giannessi | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alessandro Giannessi | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alessandro Giannessi | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alessandro Giannessi | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alessandro Giannessi | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alessandro Giannessi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alessandro Giannessi | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Giannessi | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alessandro Giannessi | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alessandro Giannessi vs. Andrea Collarini - onderlinge wedstrijden
24.07.19 | 2e ronde | Andrea Collarini | Alessandro Giannessi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Prague Challenger | Clay |
05.03.19 | 2e ronde | Alessandro Giannessi | Andrea Collarini | 7-65, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | Santiago Challenger | Clay |
Alessandro Giannessi form & Andrea Collarini form
Alessandro Giannessi - laatste wedstrijden
Munich - Clay | ||||
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sarasota Challenger - Clay | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Clay | ||||
03.04.24 2e ronde | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.24 1e ronde | vs. Vasek Pospisil | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Naples Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |