WEDSTRIJD
29.08.19 | 3e ronde | Alessandro Giannessi | Sebastian Ofner | 6-4, 6-2 | Como Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Alessandro Giannessi | Sebastian Ofner | |
1e Service % | 32/57 (56%) | 33/59 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/32 (69%) | 19/33 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/25 (60%) | 10/26 (38%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/59 (51%) | 20/57 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/116 (58%) | 49/116 (42%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sebastian Ofner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alessandro Giannessi | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Sebastian Ofner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alessandro Giannessi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Sebastian Ofner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Sebastian Ofner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Sebastian Ofner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alessandro Giannessi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Sebastian Ofner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Sebastian Ofner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Alessandro Giannessi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Sebastian Ofner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Sebastian Ofner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alessandro Giannessi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alessandro Giannessi vs. Sebastian Ofner - onderlinge wedstrijden
26.03.23 | Finale | Alessandro Giannessi | Sebastian Ofner | 6-4, 5-7, 7-66 | wedstrijd detail | Zadar Challenger | Clay |
11.07.22 | 1e ronde | Sebastian Ofner | Alessandro Giannessi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Verona Challenger | Clay |
19.05.22 | Kwalif. | Sebastian Ofner | Alessandro Giannessi | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | Paris | Clay |
29.08.19 | 3e ronde | Alessandro Giannessi | Sebastian Ofner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Como Challenger | Clay |
Alessandro Giannessi form & Sebastian Ofner form
Alessandro Giannessi - laatste wedstrijden
Munich - Clay | ||||
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sarasota Challenger - Clay | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Clay | ||||
03.04.24 2e ronde | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.24 1e ronde | vs. Vasek Pospisil | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Naples Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Sebastian Ofner - laatste wedstrijden
Barcelona - Clay | ||||
17.04.24 2e ronde | vs. Stefanos Tsitsipas | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.04.24 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Monte-Carlo - Clay | ||||
09.04.24 2e ronde | vs. Alexander Zverev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.04.24 1e ronde | vs. Daniel Evans | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Marrakech - Clay | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 6-711, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 6-72, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 1e ronde | vs. Kei Nishikori | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Terence Atmane | 6-75, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Borna Coric | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Alex De Minaur | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Federico Coria | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.24 | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-71, 6-2, 7-64, 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Denis Shapovalov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Emil Ruusuvuori | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Roberto Bautista Agut | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Jan-Lennard Struff | 6-74, 7-65, 7-62 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
09.11.23 Kwartfinale | vs. Adrian Mannarino | 7-67, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Christopher O'Connell | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
29.10.23 Kwalif. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Terence Atmane | 5-7, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Alexander Zverev | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Felix Auger Aliassime | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |