Italy
11.03.98, 26 Jaar
11.03.98, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
07.06.00, 23 Jaar
14938 $
07.06.00, 23 Jaar
14938 $
Alessandro Procopio vs. Ivan Denisov - onderlinge wedstrijden
20.08.19 | Kwalif. | Alessandro Procopio | Ivan Denisov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Moscow | Clay |
Alessandro Procopio form & Ivan Denisov form
Alessandro Procopio - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
02.12.21 2e ronde | vs. Arthur Fery | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.12.21 1e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.11.21 Kwalif. | vs. Jimmy Yang | 1-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. William Mclennaghan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - I. hard | ||||
28.10.21 2e ronde | vs. Oscar Moraing | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Dawid Taczala | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ewan Moore | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Yanev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Ibragimov | 4-6, 6-2, 13-11 | wedstrijd detail | |
13.09.21 Kwalif. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. William Ma | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
06.09.21 Kwalif. | vs. Daisuke Sumizawa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksa Krivokapic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-78, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Arias Bisso | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Campana | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 L'Aquila - Clay | ||||
14.07.21 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.07.21 Kwalif. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
12.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Luigi Castelletti | 1-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Caspar Schuetze | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Bertran | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giacomo Dambrosi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mauro De Maio | 2-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
21.06.20 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.06.20 1e ronde | vs. Simone Cacciapuoti | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Francisco Cabral | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Ivan Denisov - laatste wedstrijden
M15 Chandigarh - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aditya Vishal Balsekar | 7-65, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Preston Brown | 3-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Seita Watanabe | 6-4, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Takeru Yuzuki | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ku Keon Kang | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iliyas Maratuly | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Gokberk Saritas | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sergey Fomin | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Stolarik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Puntaric | 6-2, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. George Tsivadze | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Tomi Van Den Ham | 3-6, 7-62, 10-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Ruenger | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lasha Giorgi Kikvidze | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanyi Liu | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ke Hau Hung | 5-7, 0-2, - Ivan Denisov - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Matyas Fuele | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Johannes Seeman | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Maxence Rivet | 1-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olle Sonesson Lidholt | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Uriage - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Alexander Chepik | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail |