WEDSTRIJD
01.01.17 | 2e ronde van de kwal. | Alex Bolt | Andrey Golubev | 6-4, 6-1 | Happy Valley | Hard |
STATISTIEKEN
Alex Bolt | Andrey Golubev | |
1e Service % | 28/47 (60%) | 36/49 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/28 (82%) | 25/36 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/19 (74%) | 4/13 (31%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 20/49 (41%) | 10/47 (21%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/96 (59%) | 39/96 (41%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 7 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Andrey Golubev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alex Bolt | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Andrey Golubev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alex Bolt | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Andrey Golubev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alex Bolt | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Andrey Golubev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alex Bolt | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Andrey Golubev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alex Bolt | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Andrey Golubev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alex Bolt | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Andrey Golubev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alex Bolt | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Andrey Golubev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alex Bolt | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Andrey Golubev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alex Bolt vs. Andrey Golubev - onderlinge wedstrijden
01.01.17 | 2e ronde van de kwal. | Alex Bolt | Andrey Golubev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Happy Valley | Hard |
Alex Bolt form & Andrey Golubev form
Alex Bolt - laatste wedstrijden
M25 Swan - Grass | ||||
24.03.24 Finale | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Blake Ellis | 7-65, 7-67 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Kody Pearson | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Matthew Hulme | 6-2, 6-75, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Corey Gaal | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
17.03.24 Finale | vs. Luke Saville | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Blake Ellis | 7-65, 7-61 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Matthew Hulme | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ajeet Rai | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Ji Sung Nam | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Li Tu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Hiroki Moriya | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Blake Ellis | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Blake Mott | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Jea Moon Lee | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Li Tu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Blake Ellis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Tai Sach | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Shohei Chikami | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Omar Jasika | 2-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-77, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Hiroki Moriya | 2-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Adam Walton | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Tommy Paul | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Matthew Dellavedova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Machac | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |