WEDSTRIJD
06.02.20 | 3e ronde | Alex Bolt | Benjamin Lock | 6-1, 6-1 | Launceston Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Alex Bolt | Benjamin Lock | |
1e Service % | 30/45 (67%) | 29/42 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/30 (80%) | 15/29 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/15 (53%) | 3/13 (23%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/42 (57%) | 13/45 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 4 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Benjamin Lock | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alex Bolt | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alex Bolt | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alex Bolt | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Alex Bolt | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alex Bolt | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alex Bolt | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alex Bolt | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alex Bolt vs. Benjamin Lock - onderlinge wedstrijden
06.02.20 | 3e ronde | Alex Bolt | Benjamin Lock | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Launceston Challenger | Hard |
Alex Bolt form & Benjamin Lock form
Alex Bolt - laatste wedstrijden
Shenzhen 1 - Hard | ||||
25.04.24 2e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.24 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 2-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
17.04.24 2e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.04.24 1e ronde | vs. Jules Marie | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Busan Challenger - Hard | ||||
08.04.24 1e ronde | vs. Illya Marchenko | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Swan - Grass | ||||
24.03.24 Finale | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Blake Ellis | 7-65, 7-67 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Kody Pearson | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Matthew Hulme | 6-2, 6-75, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Corey Gaal | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
17.03.24 Finale | vs. Luke Saville | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Blake Ellis | 7-65, 7-61 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Matthew Hulme | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ajeet Rai | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Ji Sung Nam | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Li Tu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Hiroki Moriya | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Blake Ellis | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Blake Mott | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Jea Moon Lee | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Li Tu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Blake Ellis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Tai Sach | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Shohei Chikami | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Omar Jasika | 2-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-77, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Hiroki Moriya | 2-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Adam Walton | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Benjamin Lock - laatste wedstrijden
M25 Mosquera - Clay | ||||
25.04.24 Kwartfinale | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.04.24 2e ronde | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.04.24 1e ronde | vs. Ryan Augusto dos Santos | 3-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
Acapulco Challenger - Hard | ||||
15.04.24 Kwalif. | vs. Bor Artnak | 5-7, 2-4, - Benjamin Lock - scratch | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Keegan Smith | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cuernavaca Challenger - Hard | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.04.24 Kwalif. | vs. Roberto Cid Subervi | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Pichler | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
Chengdu - Hard | ||||
21.09.23 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 Kwalif. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail |