WEDSTRIJD
03.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Alex Marti Pujolras | Emilien Voisin | 6-3, 4-6, 10-6 | M15 Castellon | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alex Marti Pujolras vs. Emilien Voisin - onderlinge wedstrijden
13.07.22 | 1e ronde | Alex Marti Pujolras | Emilien Voisin | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | M25 Uriage | Clay |
27.07.21 | Kwalif. | Alex Marti Pujolras | Emilien Voisin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Denia | Clay |
03.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Alex Marti Pujolras | Emilien Voisin | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | M15 Castellon | Clay |
01.10.19 | Kwalif. | Alex Marti Pujolras | Emilien Voisin | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | M15 Sabadell | Clay |
Alex Marti Pujolras form & Emilien Voisin form
Alex Marti Pujolras - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Lorenzo Giustino | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Hernan Casanova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Pol Martin Tiffon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Aaron Gil Garcia | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Liam Draxl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Franco Ribero | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-64, 1-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Kilian Feldbausch | 6-4, 6-75, 1-4, - Alex Marti Pujolras - scratch | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Britto | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hernan Casanova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Borg | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Mateus Alves | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-71, - Alex Marti Pujolras - scratch | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Robayna Cabrera | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Alexander Weis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Deney Wassermann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Emilien Voisin - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Clement Tabur | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Radovan Michalik | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Rottoli | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Marcello Serafini | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Corentin Denolly | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Ilya Snitari | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Marcel Zielinski | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-75, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Maxime Janvier | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 6-1, Luka Pavlovic - scratch | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Loann Massard | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Filippo Romano | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Leo Deflandre | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Peter Gojowczyk | 4-6, 0-3, - Emilien Voisin - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergio Badini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Uriage - Clay | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Ugo Blanchet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Filippo Moroni | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |