WEDSTRIJD
26.08.19 | Kwalif. | Alex Marti Pujolras | Simonas Zukauskas | 6-3, 6-77, 10-5 | M25 Irpin | Clay |
STATISTIEKEN
Alex Marti Pujolras | Simonas Zukauskas | |
1e Service % | 53/78 (68%) | 39/69 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/53 (62%) | 21/39 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/25 (32%) | 13/30 (43%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/69 (51%) | 37/78 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 76/147 (52%) | 71/147 (48%) |
Dubbele fouten | 5 | 4 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Lithuania
09.02.99, 25 Jaar
09.02.99, 25 Jaar
Alex Marti Pujolras vs. Simonas Zukauskas - onderlinge wedstrijden
26.08.19 | Kwalif. | Alex Marti Pujolras | Simonas Zukauskas | 6-3, 6-77, 10-5 | wedstrijd detail | M25 Irpin | Clay |
Alex Marti Pujolras form & Simonas Zukauskas form
Alex Marti Pujolras - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Lorenzo Giustino | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Hernan Casanova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Pol Martin Tiffon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Aaron Gil Garcia | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Liam Draxl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Franco Ribero | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-64, 1-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Kilian Feldbausch | 6-4, 6-75, 1-4, - Alex Marti Pujolras - scratch | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Britto | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hernan Casanova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Mateus Alves | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Borg | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-71, - Alex Marti Pujolras - scratch | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Robayna Cabrera | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Alexander Weis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Deney Wassermann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Simonas Zukauskas - laatste wedstrijden
M25 Sheffield - I. hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Simkiss | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Ondrej Horak | 6-1, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.03.22 Kwalif. | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jorge Carlos Camara | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Jermar | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Ji Hoon Son | 7-64, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.22 Kwalif. | vs. Amr Elsayed | 7-5, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tobias Smoliner | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Chien-Hsun Lo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maximus Jones | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vilnius - I. hard | ||||
17.01.22 Kwalif. | vs. Tom Kocevar-Desman | 6-4, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sergei Lysov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Nam Hoang Ly | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.21 Kwalif. | vs. Dennis Dragomirov | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Roberto Miceli | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.10.21 Kwalif. | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Genaro Marzialetti | 6-72, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Photos Photiades (2003) | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.10.21 Kwalif. | vs. Alexandros Skorilas | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sergis Kyratzis | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pavlos Parson | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
30.08.21 Kwalif. | vs. Federico Campana | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maksym Neverov | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lewie Lane | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Gdynia - Clay | ||||
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Petr Hajek | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martins Rocens | 4-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oskari Eerola | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Trocker | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kouvola - Hard | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |