Alex Molcan vs. Vlad Victor Cornea 16.09.2019

Alex Molcan vs. Vlad Victor Cornea 16.09.2019 - Sibiu Challenger - confrontatie

WEDSTRIJD

16.09.191e rondeAlex Molcan Vlad Victor Cornea 6-1, 7-65 Romania Sibiu Challenger Clay

STATISTIEKEN

Alex MolcanVlad Victor Cornea
1e Service %34/53 (64%)39/74 (53%)
Punten gewonnen met 1e Service25/34 (74%)25/39 (64%)
Punten gewonnen met 2e Service11/19 (58%)12/35 (34%)
Benutte Breakpoints4/12 (33%)1/1 (100%)
Punten gewonnen met ontvangen37/74 (50%)17/53 (32%)
Totaal aantal gewonnen punten73/127 (57%)54/127 (43%)
Dubbele fouten34
Aces25

STATISTIEKEN

1
0-0Vlad Victor Cornea Vlad Victor Cornea podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Alex Molcan Alex Molcan podáva1-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
2-0Vlad Victor Cornea Vlad Victor Cornea podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Alex Molcan Alex Molcan podáva3-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
4-0Vlad Victor Cornea Vlad Victor Cornea podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40
Alex Molcan Alex Molcan podáva4-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
5-1Vlad Victor Cornea Vlad Victor Cornea podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
6-1
2
Alex Molcan Alex Molcan podáva0-0
0-0, 0-15, 15-15, 40-15
1-0Vlad Victor Cornea Vlad Victor Cornea podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A
Alex Molcan Alex Molcan podáva1-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
2-1Vlad Victor Cornea Vlad Victor Cornea podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Alex Molcan Alex Molcan podáva2-2
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
3-2Vlad Victor Cornea Vlad Victor Cornea podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Alex Molcan Alex Molcan podáva4-2
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP]
4-3Vlad Victor Cornea Vlad Victor Cornea podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Alex Molcan Alex Molcan podáva4-4
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
5-4Vlad Victor Cornea Vlad Victor Cornea podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A
Alex Molcan Alex Molcan podáva5-5
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40
6-5Vlad Victor Cornea Vlad Victor Cornea podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40
Alex Molcan Alex Molcan podáva6-6
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5
7-65

Alex Molcan
Slovakia
01.12.97, 22 Jaar




292
142
63487 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
24.09.93, 26 Jaar




890
14
48601 $
Vlad Victor Cornea
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Alex Molcan vs. Vlad Victor Cornea - onderlinge wedstrijden

16.09.191e rondeAlex MolcanVlad Victor Cornea6-1, 7-65 wedstrijd detailRomania Sibiu Challenger Clay
01.11.141e ronde van de kwal.Alex MolcanVlad Victor Cornea6-3, 6-3 wedstrijd detailSlovakia Bratislava Challenger I. hard

Alex Molcan - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
12.07.20
1e ronde
vs. Lukas Klein3-6, 6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
11.07.20
1e ronde
vs. Andrej Martin6-3, 4-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
10.07.20
1e ronde
vs. Tomas Liska6-0, 4-6, 7-5 overwinningwedstrijd detail
09.07.20
1e ronde
vs. Lukas Palovic6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
05.07.20
1e ronde
vs. Tomas Machac6-2, 2-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
04.07.20
1e ronde
vs. Jiri Lehecka6-4, 1-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
22.06.20
1e ronde
vs. Lukas Klein6-2, 2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
18.06.20
1e ronde
vs. Jozef Kovalik6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Kazakhstan Nur Sultan - I. hard
10.03.20
1e ronde
vs. Arthur De Greef2-6, 6-2, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
France Pau Challenger - I. hard
27.02.20
3e ronde
vs. Ernests Gulbis1-6, 7-63, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
26.02.20
2e ronde
vs. Botic Van De Zandschulp7-65, 4-6, 7-5 overwinningwedstrijd detail
24.02.20
1e ronde
vs. Hiroki Moriya6-2, 6-73, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Italy Bergamo Challenger - I. hard
17.02.20
1e ronde
vs. Andrea Vavassori6-71, 7-65, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
France Quimper Challenger - I. hard
27.01.20
1e ronde
vs. Andrea Arnaboldi1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Thailand Bangkok Challenger - Hard
21.01.20
2e ronde
vs. Go Soeda6-0, 6-74, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
20.01.20
1e ronde
vs. Illya Marchenko2-6, 7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Thailand Bangkok Challenger - Hard
14.01.20
2e ronde
vs. Jc Aragone6-72, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
13.01.20
1e ronde
vs. Arthur De Greef6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Finland Helsinki Challenger - I. hard
15.11.19
Kwartfinale
vs. Emil Ruusuvuori3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
14.11.19
3e ronde
vs. Norbert Gombos6-4, 6-74, 6-3 overwinningwedstrijd detail
12.11.19
2e ronde
vs. Frederico Ferreira Silva6-4, 6-72, 6-1 overwinningwedstrijd detail
11.11.19
1e ronde
vs. Skander Mansouri7-63, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Slovakia Bratislava Challenger - I. hard
05.11.19
2e ronde
vs. Peter Gojowczyk6-3, 6-74, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
04.11.19
1e ronde
vs. Nikola Milojevic6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Germany Hamburg Challenger - I. hard
21.10.19
1e ronde
vs. Tommy Robredo5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Italy M25 Santa - Clay
01.10.19
1e ronde
vs. Emiliano Maggioli6-3, 4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Italy Florence Challenger - Clay
24.09.19
1e ronde
vs. Raul Brancaccio6-77, 6-2, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Romania Sibiu Challenger - Clay
21.09.19
Halve finale
vs. Danilo Petrovic3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
20.09.19
Kwartfinale
vs. Blaz Rola6-4, 6-74, 6-4 overwinningwedstrijd detail
19.09.19
3e ronde
vs. Filip Cristian Jianu2-6, 6-4, 7-64 overwinningwedstrijd detail

Vlad Victor Cornea - laatste wedstrijden

Turkey M15 Antalya - Clay
26.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Nicolas Bruna4-6, 6-4, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
Romania Sibiu Challenger - Clay
16.09.19
1e ronde
vs. Alex Molcan1-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
Turkey Istanbul Challenger - Hard
10.09.19
2e ronde
vs. Nicola Kuhn2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
09.09.19
1e ronde
vs. Kirill Saplin6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Romania M25 Pitesti - Clay
13.08.19
Kwalif.
vs. Bogdan Pavel2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
12.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Radu Dimitrie Hristache Zgondea6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Italy M25 Casinalbo - Clay
10.07.19
1e ronde
vs. Gijs Brouwer3-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
08.07.19
Kwalif.
vs. Francesco Bessire6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
08.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Riccardo Di Nocera6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Belgium M25+H Arlon - Clay
26.06.19
1e ronde
vs. Nick Hardt3-6, 6-1, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
25.06.19
Kwalif.
vs. Boris Fassbender6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
24.06.19
1e ronde van de kwal.
vs. Raphael Calzi7-5, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Poland Poznan Challenger - Clay
03.06.19
Kwalif.
vs. Andrea Vavassori4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Romania M25+H Bacau - Clay
29.05.19
1e ronde
vs. Alejandro Tabilo5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
28.05.19
Kwalif.
vs. Razvan Marius Codescu6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
27.05.19
1e ronde van de kwal.
vs. Ioan Luca Vidan6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Romania M15 Bucharest - Clay
22.05.19
1e ronde
vs. Alexandru Vasile Manole4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
21.05.19
Kwalif.
vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu5-1, Mihnea Lorin Stefan Turcu - scratchoverwinningwedstrijd detail
20.05.19
1e ronde van de kwal.
vs. Robert Damian Savin6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
18.05.19
Halve finale
vs. Dimitar Kuzmanov2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
17.05.19
Kwartfinale
vs. Vladimir Korolev6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
16.05.19
2e ronde
vs. Denys Klok6-4, 4-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
15.05.19
1e ronde
vs. Manfred Fellin6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
14.05.19
Kwalif.
vs. Mert Alkaya6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
13.05.19
1e ronde van de kwal.
vs. Rishabdev Raman6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
10.05.19
Kwartfinale
vs. Ergi Kirkin3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
09.05.19
2e ronde
vs. Oleg Prihodko4-6, 6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
08.05.19
1e ronde
vs. Shamael Chaudhry6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
07.05.19
Kwalif.
vs. Saba Purtseladze6-4, 6-0 overwinningwedstrijd detail
06.05.19
1e ronde van de kwal.
vs. Robert Ziganshin4-0, Robert Ziganshin - scratchoverwinningwedstrijd detail
<