WEDSTRIJD
22.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Alexander Bublik | Steven Diez | 4-6, 6-0, 6-3 | Eastbourne | Grass |
STATISTIEKEN
Alexander Bublik | Steven Diez | |
1e Service % | 39/71 (55%) | 50/83 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/39 (79%) | 29/50 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/32 (50%) | 14/33 (42%) |
Benutte Breakpoints | 6/15 (40%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/83 (48%) | 24/71 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/154 (56%) | 67/154 (44%) |
Dubbele fouten | 9 | 2 |
Aces | 20 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alexander Bublik | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexander Bublik | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexander Bublik | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexander Bublik | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Bublik | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Alexander Bublik | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Bublik | 2-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Bublik | 4-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
3 | ||
Alexander Bublik | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexander Bublik | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Bublik | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexander Bublik | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexander Bublik | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexander Bublik vs. Steven Diez - onderlinge wedstrijden
03.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Steven Diez | Alexander Bublik | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Montreal | Hard |
22.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Alexander Bublik | Steven Diez | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Eastbourne | Grass |
06.02.19 | 2e ronde | Alexander Bublik | Steven Diez | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | Budapest Challenger | I. hard |
Alexander Bublik form & Steven Diez form
Alexander Bublik - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
10.03.24 3e ronde | vs. Alex De Minaur | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Juncheng Shang | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
02.03.24 Finale | vs. Ugo Humbert | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Halve finale | vs. Andrey Rublev | 6-74, 7-65, 6-5, def. | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Jiri Lehecka | 6-4, 4-1, Jiri Lehecka - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Tallon Griekspoor | 7-68, 7-62 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Tomas Machac | 2-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
22.02.24 Kwartfinale | vs. Alexei Popyrin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Marton Fucsovics | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Milos Raonic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Borna Coric | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Borna Coric | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Felix Auger Aliassime | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Denis Shapovalov | 1-6, 7-612, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Sumit Nagal | 4-6, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
12.01.24 Halve finale | vs. Jack Draper | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Lorenzo Musetti | 6-3, 6-74, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Daniel Evans | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. James McCabe | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 6-4, 6-77, 6-75 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
02.11.23 3e ronde | vs. Grigor Dimitrov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 2e ronde | vs. Nicolas Jarry | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Frances Tiafoe | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Casper Ruud | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Arthur Fils | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Maximilian Marterer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Gregoire Barrere | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Steven Diez - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Felix Gill | 3-6, 0-1, - Steven Diez - scratch | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Federico Iannaccone | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Gastao Elias | 6-4, 4-0, Gastao Elias - scratch | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-4, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Jones | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
03.01.24 | vs. Stefanos Tsitsipas | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 | vs. Nicolas Jarry | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-67, 1-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Yan Bai | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Nam Hoang Ly | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Nuno Borges | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Andrew Paulson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Szymon Kielan | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Augsburg Challenger - Clay | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |