WEDSTRIJD
07.07.19 | Finale | Alexander Cozbinov | Simon Freund | 2-6, 6-2, 6-1 | M15 Pittsburgh | Clay |
STATISTIEKEN
Alexander Cozbinov | Simon Freund | |
1e Service % | 49/74 (66%) | 63/86 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/49 (51%) | 32/63 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/25 (56%) | 7/23 (30%) |
Benutte Breakpoints | 7/14 (50%) | 5/11 (45%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/86 (55%) | 35/74 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 86/160 (54%) | 74/160 (46%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alexander Cozbinov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Simon Freund | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Alexander Cozbinov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Simon Freund | |
0-0 | ||
Alexander Cozbinov | 1-3 | |
1-4 | Simon Freund | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A | ||
Alexander Cozbinov | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-5 | Simon Freund | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-6 |
2 | ||
Alexander Cozbinov | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Simon Freund | |
Alexander Cozbinov | 2-0 | |
0-0, 0-30 | ||
2-1 | Simon Freund | |
0-0 | ||
Alexander Cozbinov | 3-1 | |
0-0, 0-15, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Simon Freund | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Cozbinov | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Simon Freund | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Alexander Cozbinov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
1-0 | Simon Freund | |
0-0 | ||
Alexander Cozbinov | 2-0 | |
2-1 | Simon Freund | |
Alexander Cozbinov | 3-1 | |
4-1 | Simon Freund | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Cozbinov | 5-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexander Cozbinov vs. Simon Freund - onderlinge wedstrijden
07.07.19 | Finale | Alexander Cozbinov | Simon Freund | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Pittsburgh | Clay |
12.06.19 | 1e ronde | Alexander Cozbinov | Simon Freund | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Wichita | Hard |
Alexander Cozbinov form & Simon Freund form
Alexander Cozbinov - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Saba George Nanobashvili | 4-6, 1-4, - Alexander Cozbinov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Emilien Demanet | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Luca Matteo Sobbe | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.12.23 1e ronde | vs. Axel Garcian | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.12.23 Finale | vs. Omni Kumar | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.12.23 Halve finale | vs. Mariano Tammaro | 6-1, 2-0, Mariano Tammaro - scratch | wedstrijd detail | |
23.12.23 Kwartfinale | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Louis Tessa | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Ammar Elamin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Alfredo Perez | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. William Mroz Mroz | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ezekiel Clark | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dylan Dietrich | 4-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Shunsuke Mitsui | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Dostanic | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Garrett Johns | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Peter Gojowczyk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Mark Lajal | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Wallart | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Daniel Khazime | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Ryan Seggerman | 6-711, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Benjamin Loccisano | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Younes Lalami Laaroussi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Alexandros Skorilas | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Seydina Andre | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Simon Freund - laatste wedstrijden
Asuncion Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Tenil | - Simon Freund - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Ithaca - I. hard | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Preston Stearns | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Taschereau | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Jannik Maute | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Lars Goran Verwerft | 1-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vincent Jonah Strauch | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. James Davis | 4-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edward Etty | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Romano | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Vaise | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasin Jakupi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Diogo Marques | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Alexis Boureau | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiago Boschmans | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Giotis | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Ymer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Andrea Gola | 1-6, - Simon Freund - scratch | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Lewie Lane | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail |