WEDSTRIJD
15.11.19 | 2e ronde | Alexander Erler | Billy Harris | 6-3, 3-6, 6-4 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Alexander Erler | Billy Harris | |
1e Service % | 64/114 (56%) | 69/116 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/64 (64%) | 40/69 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 24/50 (48%) | 25/47 (53%) |
Benutte Breakpoints | 4/16 (25%) | 3/13 (23%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 51/116 (44%) | 49/114 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 116/230 (50%) | 114/230 (50%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alexander Erler | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Billy Harris | |
0-0 | ||
Alexander Erler | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Billy Harris | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Erler | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Billy Harris | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Erler | 5-3 | |
0-0, 30-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Billy Harris | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexander Erler | 0-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Billy Harris | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexander Erler | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Billy Harris | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexander Erler | 1-4 | |
0-0, 30-0, 40-30 | ||
2-4 | Billy Harris | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexander Erler | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Billy Harris | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
Alexander Erler | 0-0 | |
0-0 | ||
Alexander Erler | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Billy Harris | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexander Erler | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-3 | Billy Harris | |
0-0, 15-15 | ||
Alexander Erler | 2-4 | |
0-0 | ||
3-4 | Billy Harris | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Alexander Erler | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
5-4 | Billy Harris | |
0-0, 15-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexander Erler vs. Billy Harris - onderlinge wedstrijden
15.11.19 | 2e ronde | Alexander Erler | Billy Harris | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Alexander Erler form & Billy Harris form
Alexander Erler - laatste wedstrijden
Sofia - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cagliari Challenger - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
14.11.22 Kwalif. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
22.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.22 Kwalif. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 Kwalif. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tunis Challenger - Clay | ||||
18.05.22 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | wedstrijd detail | |
16.05.22 Kwalif. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.22 Kwalif. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengalaru 2 - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengalaru 1 - Hard | ||||
07.02.22 Kwalif. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Billy Harris - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-77, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Arthur Rinderknech | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Benjamin Hassan | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Arthur Gea | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
15.02.24 Kwartfinale | vs. Richard Gasquet | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Gastao Elias | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 7-66, Christopher O'Connell - scratch | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Alastair Gray | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Hazem Naow | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 7-64, 7-62 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. David Goffin | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Alexander Blockx | 6-74, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Jan-Lennard Struff | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanki Erel | 7-63, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Jack Draper | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Radu Albot | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 7-67, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Menelaos Efstathiou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Lukas Klein | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail |