WEDSTRIJD
07.02.19 | 2e ronde | Alexander Erler | Vit Kopriva | 6-3, 7-5 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Alexander Erler | Vit Kopriva | |
1e Service % | 39/61 (64%) | 56/81 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/39 (64%) | 33/56 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/22 (55%) | 5/25 (20%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 3/11 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/81 (53%) | 24/61 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/142 (56%) | 62/142 (44%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alexander Erler | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Vit Kopriva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Alexander Erler | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
2-2 | Vit Kopriva | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
2-3 | Vit Kopriva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Erler | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexander Erler | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Vit Kopriva | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
2-0 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Erler | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Erler | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Alexander Erler | 4-2 | |
Alexander Erler | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Vit Kopriva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alexander Erler | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Vit Kopriva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Erler | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexander Erler vs. Vit Kopriva - onderlinge wedstrijden
13.07.19 | Halve finale | Alexander Erler | Vit Kopriva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Telfs | Clay |
07.02.19 | 2e ronde | Alexander Erler | Vit Kopriva | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Alexander Erler form & Vit Kopriva form
Alexander Erler - laatste wedstrijden
Sofia - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cagliari Challenger - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
14.11.22 Kwalif. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
22.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.22 Kwalif. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 Kwalif. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tunis Challenger - Clay | ||||
18.05.22 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | wedstrijd detail | |
16.05.22 Kwalif. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.22 Kwalif. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengalaru 2 - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengalaru 1 - Hard | ||||
07.02.22 Kwalif. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Vit Kopriva - laatste wedstrijden
Madrid - Clay | ||||
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Abedallah Shelbayh | 1-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
Munich - Clay | ||||
15.04.24 1e ronde | vs. Jack Draper | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Madrid Challenger - Clay | ||||
10.04.24 2e ronde | vs. Stefano Napolitano | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.04.24 1e ronde | vs. Martin Landaluce | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Jeff Wolf | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rei Sakamoto | 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-3, 5-0, Beibit Zhukayev - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Constant Lestienne | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cooper Woestendick | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.24 | vs. Orel Kimhi | 3-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Lucas Pouille | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6, 6-2, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Oliver Crawford | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
20.10.23 Halve finale | vs. Andrea Pellegrino | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Federico Delbonis | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-0, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail |