WEDSTRIJD
12.06.19 | 1e ronde | Alexander Igoshin | Ran Amar | 6-4, 1-6, 6-3 | M15 Akko | Hard |
STATISTIEKEN
Alexander Igoshin | Ran Amar | |
1e Service % | 43/83 (52%) | 50/102 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/43 (63%) | 32/50 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/40 (40%) | 23/52 (44%) |
Benutte Breakpoints | 6/21 (29%) | 6/14 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/102 (46%) | 40/83 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/185 (49%) | 95/185 (51%) |
Dubbele fouten | 9 | 3 |
Aces | 3 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ran Amar | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Igoshin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ran Amar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Igoshin | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Ran Amar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Igoshin | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Ran Amar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexander Igoshin | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Ran Amar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexander Igoshin | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ran Amar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alexander Igoshin | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Ran Amar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexander Igoshin | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-4 | Ran Amar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Alexander Igoshin | 0-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-5 | Ran Amar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Alexander Igoshin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ran Amar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Igoshin | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Ran Amar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alexander Igoshin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Ran Amar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Igoshin | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Ran Amar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Igoshin | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
05.05.99, 24 Jaar
05.05.99, 24 Jaar
Alexander Igoshin vs. Ran Amar - onderlinge wedstrijden
12.06.19 | 1e ronde | Alexander Igoshin | Ran Amar | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Akko | Hard |
Alexander Igoshin form & Ran Amar form
Alexander Igoshin - laatste wedstrijden
Nur Sultan - Hard | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Edan Leshem | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
13.04.21 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Simon Freund | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Biel - I. hard | ||||
29.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mika Brunold | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
02.02.21 1e ronde | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Ivan Liutarevich | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Roman Nashatyrkin | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Soichiro Moritani | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Soichiro Moritani | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
15.02.20 Halve finale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.02.20 Kwartfinale | vs. Otto Virtanen | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Aldin Setkic | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.02.20 Kwalif. | vs. Sharobiddin Abzalov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mohammed Abdulla | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.12.19 1e ronde | vs. Skander Mansouri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.12.19 1e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meshref - Hard | ||||
02.11.19 Halve finale | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.19 Kwartfinale | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Shahbaaz Khan | 6-4, 6-72, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Karl Friberg | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bukhara - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Ibrokhimjon Urinov | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.19 1e ronde | vs. Oleg Khotkov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Ran Amar - laatste wedstrijden
M25 Netanya - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aaron Cohen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Abelevich | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Tuncay Duran | 6-4, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Vasilios Caripi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
26.05.22 2e ronde | vs. Daniel Cukierman | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Aaron Addison | 6-73, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.05.22 Kwalif. | vs. Lior Goldenberg | 7-5, 3-1, Lior Goldenberg - scratch | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Zohar Yaniv | 6-4, 6-74, 16-14 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ido Geva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Akko - Hard | ||||
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amit Vales | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jerusalem - Hard | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Christophe Clement | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Ramat - Hard | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
01.07.20 1e ronde | vs. Ofek Amoyal | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Brokakis | 1-6, 5-6, - Ran Amar - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Marius Ruzgas | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.20 Kwalif. | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Gaponenko | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rotem Sobol | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.12.19 Kwalif. | vs. Sean Hodkin | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, Alexandros Skorilas - scratch | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gianmarco Amatiste | 0-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Delf Gohlke | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Winter Meagher | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mile Matic | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Yann Wojcik | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail |