WEDSTRIJD
17.05.18 | Kwartfinale | Alexander Ritschard | Lukas Ollert | 6-1, 6-1 | Sweden F2 | Clay |
STATISTIEKEN
Alexander Ritschard | Lukas Ollert | |
1e Service % | 34/49 (69%) | 24/40 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/34 (65%) | 11/24 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/15 (73%) | 4/16 (25%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 0/5 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/40 (63%) | 16/49 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/89 (65%) | 31/89 (35%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alexander Ritschard | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Lukas Ollert | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-0 | Lukas Ollert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Ritschard | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Lukas Ollert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Ritschard | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Lukas Ollert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Alexander Ritschard | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Lukas Ollert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Ritschard | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Lukas Ollert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
3-1 | Lukas Ollert | |
4-1 | Lukas Ollert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Ritschard | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexander Ritschard vs. Lukas Ollert - onderlinge wedstrijden
17.05.18 | Kwartfinale | Alexander Ritschard | Lukas Ollert | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Sweden F2 | Clay |
Alexander Ritschard form & Lukas Ollert form
Alexander Ritschard - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Alexander Blockx | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Jakub Paul | 3-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Radu Albot | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Muller | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Elias Ymer | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Alexander Blockx | 6-79, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jules Marie | 6-73, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Tabur | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Jakub Mensik | - | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 6-1, 2-1, Damir Dzumhur - scratch | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Jiri Vesely | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Daniel Rincon | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Tennys Sandgren | 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Juncheng Shang | 3-6, 7-69, 6-2 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Aidan Mayo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Michael Mmoh | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Zachary Svajda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Mitchell Krueger | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Aidan Mayo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Keegan Smith | 7-63, 7-64 | wedstrijd detail |
Lukas Ollert - laatste wedstrijden
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Bruno Sant'Anna | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Dominik Boehler | 6-5, Dominik Boehler - scratch | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Milan Welte | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Oberentfelden - Carpet | ||||
06.02.19 1e ronde | vs. Jerome Kym | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mischa Lanz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.19 Kwalif. | vs. Adrien Burdet | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Thailand F8 - Hard | ||||
06.11.18 1e ronde | vs. Ray Ho | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Vietnam F5 - Hard | ||||
29.10.18 1e ronde | vs. Nam Hoang Ly | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Vietnam F4 - Hard | ||||
23.10.18 1e ronde | vs. Paul Oosterbaan | 7-61, 4-6, 0-3, - Lukas Ollert - scratch | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
13.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sweden F5 - I. hard | ||||
01.10.18 1e ronde | vs. David Poljak | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sweden F4 - I. hard | ||||
25.09.18 1e ronde | vs. George Loffhagen | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Great Britain - Hard | ||||
18.09.18 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Great Britain - Hard | ||||
13.09.18 Kwartfinale | vs. Jack Draper | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.09.18 2e ronde | vs. Samm Butler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.09.18 1e ronde | vs. Felix Gill | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
France F16 - Hard | ||||
07.09.18 Kwartfinale | vs. Corentin Denolly | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.09.18 2e ronde | vs. Christopher Diaz-Figueroa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.18 1e ronde | vs. Arthur Reymond | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Finland F3 - Clay | ||||
15.08.18 2e ronde | vs. Otto Virtanen | 6-710, 0-5, - Lukas Ollert - scratch | wedstrijd detail | |
14.08.18 1e ronde | vs. Leevi Saatela | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Finland F2 - Clay | ||||
09.08.18 Kwartfinale | vs. Michal Konecny | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.08.18 2e ronde | vs. Sam Taylor | 6-1, 7-68 | wedstrijd detail | |
06.08.18 1e ronde | vs. Verneri Tuomi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Austria F2 - Clay | ||||
12.07.18 Kwartfinale | vs. Peter Heller | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.18 2e ronde | vs. Georg Winkler | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.07.18 1e ronde | vs. Alexander Erler | 7-60, 3-0, Alexander Erler - scratch | wedstrijd detail | |
Austria F1 - Clay | ||||
04.07.18 2e ronde | vs. Matthias Haim | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.18 1e ronde | vs. Martins Rocens | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tunisia F25 - Clay | ||||
26.06.18 1e ronde | vs. Gabi Adrian Boitan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |