WEDSTRIJD
16.07.19 | 1e ronde | Alexander Weis | Luca Tomasetto | 6-4, 6-2 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Alexander Weis | Luca Tomasetto | |
1e Service % | 53/72 (74%) | 32/47 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/53 (60%) | 16/32 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/19 (58%) | 6/15 (40%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/47 (53%) | 29/72 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/119 (57%) | 51/119 (43%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alexander Weis | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Luca Tomasetto | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Alexander Weis | 2-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Luca Tomasetto | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Alexander Weis | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Luca Tomasetto | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexander Weis | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Luca Tomasetto | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Alexander Weis | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Alexander Weis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-0 | ||
Alexander Weis | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Luca Tomasetto | |
Alexander Weis | 3-1 | |
0-0, 15-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Luca Tomasetto | |
0-0 | ||
Alexander Weis | 4-2 | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexander Weis vs. Luca Tomasetto - onderlinge wedstrijden
02.03.23 | 2e ronde | Alexander Weis | Luca Tomasetto | 6-4, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
25.07.19 | 2e ronde | Alexander Weis | Luca Tomasetto | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
16.07.19 | 1e ronde | Alexander Weis | Luca Tomasetto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
15.08.18 | 2e ronde | Alexander Weis | Luca Tomasetto | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Italy F23 | Clay |
Alexander Weis form & Luca Tomasetto form
Alexander Weis - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Andrea Collarini | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Gustavo Heide | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Hugo Dellien | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Ignacio Buse | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 3-5, - Alexander Weis - scratch | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-710, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 6-4, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Kanan Gasimov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Tim Handel | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Jay Clarke | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Yanaki Milev | 6-3, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Henrique Rocha | 3-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail |
Luca Tomasetto - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Coccioli | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yile Li | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Oscar Galimardanov | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tadej Mihajlovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karim Ibrahim | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Dinko Dinev | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Egor Agafonov | 6-2, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
29.07.23 Kwartfinale | vs. Andrea Picchione | 0-6, - Luca Tomasetto - scratch | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Samuele Pieri | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Andrea Bolla | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Marco Miceli | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Manuel Mazza | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Padova - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Cattolica - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Federico Marchetti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Marlon Vankan | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Gokberk Saritas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Gilles Arnaud Bailly | 7-63, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.23 Kwartfinale | vs. Arthur Gea | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Samuele Pieri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Andrea Fiorentini | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Alexander Weis | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Andrea Gola | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |